Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sytka94

prezenty kupione, teraz coś dla siebie

Polecane posty

Gość sytka94

cześć dziewczyny :) wszystko na gwiazdkę już gotowe, oszczędności mi trochę zostało więc pomyślałam o jakichś fajnych kosmetykach w dobrej cenie dla siebie. doradźcie, czy lepiej kupować np balsam który ładnie pachnie, skórę zostawia miękką czy jednak lepiej coś nie tak super "z zewnątrz" ale naturalnego i droższego? bo mam straszny dylemat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej to okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrzutna jesteś strasznie, nie lepiej przechować pieniądze na gorsze dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szupsztal
Ej naturalnie nie zawsze znaczy drożej :) a już na pewno sprawianie sobie małych przyjemności nie jest niczym złym. po pierwsze poszukaj czegoś popularnego na forum ale jakiegoś super markowego - vischy loreale itd to po prostu marka i tyle. Ja tak znalazłam ten balsam http://www.topdrogeria.pl/balsamy_masla/maslo_shea_wanilia_olej_ze_slodkich_migdalow_100_g,11047.html , jest absolutnie cudowny pod względem wchłaniania i zapachu i wcale nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę bardziej inwestować w siebie pod innym kątem :) chodzi mi o przeżycia - coś zwiedzić, pojechać gdzieś, coś zobaczyć, coś nowego zrobić.... ogólnie mnie bakcyl złapał przez stronę wyjatkowyprezent.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
to prawda na wyjatkowym prezencie zawsze mozńa znaleźć jakieś ciekawe propozycje na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×