Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Optyk Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Jaki salon optyczny we Wrocławiu polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam Oculus www.oculus.com.pl na Świdnickiej. Dobierali mi tam soczewki i okulary przeciwsłoneczne. Jeżeli chodzi o te drugie to można je tam też bezpłatnie serwisować. No i mają bardzo dobrego okulistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało możesz się wybrać do salonu na Krynickiej - www.optyk-wroclaw.com To mój sprawdzony adres z miłą obsługą i dużym wyborem pomocy optycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno będąc w Opolu wpadłam do zakładu optycznego www.okulistyka.opole.pl , zrobili mi szybkie badanie wzroku i wybrałam sobie swietne oprawki do nowych okularów, bo maja bardzo duży wybór i fachowo doradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupowałam okulary w oculus.com.pl i mogę polecić ich salon :) duży wybór fajnych oksów, jest w czym wybierać a ceny też całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam wspomniany już tutaj zakład Pani Joanny Trzcinowicz. Miałam tam bardzo rzetelne badanie pod kątem doboru soczewek które zresztą teraz tam kupuję. Moja kupowała u nich okulary przeciwsłoneczne i też jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy, na jakiego do tej pory natrafiłam to www.optyk-wroclaw.com . Ma dobre ceny oraz usługi, do tego całkiem fajne okulary, wszytko w jednym miejscu to też ogromna zaleta, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci odwiedzić www.oculus.com.pl Jeden z lepszych gabinetów okulistycznych we Wrocławiu. Dodatkowo ich salon optyczny jest dobrze wyposażony. Chodzę tam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam www.optyk-wroclaw.com dla mnie najlepszy salon optyczny we Wrocławiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli optyk we Wrocławiu to tylko tu www.optyk-wroclaw.com. W tym salonie optycznym można profesjonalnie zbadać wzrok i dobrać odpowiednio okulary i soczewki do każdego rodzaju twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten salon we Wrocławiu i też polecma bo jest tam bardzo miła obsługa i można liczyć na fachową poradę w zakresie kupna i wyboru oprawek czy soczewek a nawet okularów przeciwsłonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodziłam do Oculus - a we Wrocku i do dziś noszę okulary przeciwsłoneczne, które mi polecono kupić. Jednak warto wydać więcej kasy na okulary, które posłużą nam na lata niż kupować nic nie wartę okulary, które popsują nam wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bridget

Ja chodzę do okulisty w Spektrum na Zaolziańskiej i tam też jest optyk, całkiem spory wybór mają oprawek i akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×