Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniela88

Instalacja fotowoltaiczna na dachu

Polecane posty

Gość Darekk43
Czemu nie :) Jest to rzeczywiście oszczędność, a jeżeli potrzebujesz również znaleźć odpowiednie panele fotowoltaiczne to polecam zajrzeć na stronę producenta Braas i sprawdzić m.in PV Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trybsiu
Ja akurat mam zamontowane panele przez http://pvprojekt.com/. Z wyboru jestem zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie, stały kontakt. I najważniejsze panele się sprawdzają, bo mniej płacę za prąd, a o to chodziło przecież :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną firmą zajmującą się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych polecam skontaktować się z http://www.zielonae.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

To jest naprawdę dobre, u nas montowała firma ML System. Jeśli się zdecydujecie na instalacje to mogę polecić właśnie tą firmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
Dnia 7.10.2019 o 14:08, Gość Bogdan napisał:

To jest naprawdę dobre, u nas montowała firma ML System. Jeśli się zdecydujecie na instalacje to mogę polecić właśnie tą firmę. 

My też mamy panele montowane przez firmę ML System. Takie panele to duża oszczędność. Ta firma zajmuje się tym bardzo dobrze, my nie mamy na co narzekac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Panele fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie, sa przede wszystkim bardzo eko , zapewniają dużą oszczędność. Mamy w naszym domu położone przez Ml System i jestesmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisher

Jesteśmy pro  eco, dlatego instalacja fotowoltaiczna , to pierwsze o czym mysleliśmy budując dom. Taką instalację zrobiła nam firma Ml system. Dobra roobota w dobrej cenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

Instalacja fotowoltaiczna to świetny wybór. Ekologiczne rozwiązania sa zawsze na plus. Taki dach zamontowała u nas firma Ml System

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mamy instalację fotowoltaiczną od Ml system i uważamy, że rozwiązania eco są super. Dzięki temu ratujemy nasza planetę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek

Jak czytam że ktoś zainstalował sobie instalacje fotowoltaiczną i napisał tylko tyle że jest super i jest zadowolony, to od razu śmierdzi mi trollem reklamowym.

Niech napisze ktoś konkrety tzn. Ile ona kosztowała? Ile pozyskujecie z niej energii? Jakie mieliście rachunki za prąd przed, i jakie po zainstalowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam instalacje fotowoltaiczną i jestem mega zadowolona. Tym bardziej że ogrzewam dom prądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×