Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagataa333

Basen drewniany Abatec jakie opinie

Polecane posty

Gość aagataa333

Na wiosne będe rozplanowywac ogród i zastanawiamy sie z mężem nad basenem. Ale koszt murowanego nas powalił :( znaleźlismy gotowe drewniane które można wkopać w ziemie i znacznie tańsze niż wyszłaby budowa. Ale nie znamy firmy i nikogo kto by taki basen miał. Może któras z was widziała u kogoś albo ma taki basen? Jestem ciekawa czy to sie tak sprawdza jak taki wybudowany Firma nazywa się Abatec , prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zwykły rozporowy taki plastikowy z castoramy - przy dzieciakach latem to super sprawa, zresztą ja z mężem też nie raz szampana noca piliśmy w basenie , he he he Ale te drewniane bez porównania .... luksusik :) suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w kwestii basenow moge polecic CI www.baseny-wodex.pl robia je kompleksowo i wiele ciekawych informacji na ich temat znajdziesz na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnTyler
Sprawdź baseny PoolsFactory na www.landing.poolsfactory.pl To baseny poliestrowe, teraz mają dużo promocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaAe
Moja przyjaciółka ma hotel i właśnie kupowała basen ze stronki http://sklep.abatec.pl/ oczywiście ja miałam przyjemność widzieć basen i nawet pływać i uważam, że jest rewelacyjny. Coś niesamowitego i ogromny relaks. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annik1
Tylko basen poliestrowy PoolsFactory! Najlepsze, co mogliśmy wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagataa333
Postanowione! Padło na basen poliestrowy poolsfactory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnie
ja mogę polecić worldofpools. też porządne wykonanie, szybka realizacja i sprawny montaż. cała rodzina korzysta, a dzieciaki nawet nie zbliżają się do komputera w ciepłe dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaśli chodzi o baseny to tyylko i wyłącznie od http://astralpool.pl/ :) Budowali u moich znajomych, jest genialny! latem to wybawienie i niesamowity relaks posiedzieć w takim basenie. Astralpool zna się na rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek_Antoni
poolsfactory to bardzo dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×