Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Biala20

Bol szczęki pomoc w doborze lekarza

Polecane posty

Witam . Moze temat dziwny ale mega boli . Od kilku dni boli mnie kosc policzkowa po prawej stronie na poczatku myslalam ze moze osemka rosnie no ale to juz 4 dzien kiedy moich cierpien a osemka wyszla do polowy-juz dawno . Nie dlugo lece do Polski chcialabym isc do lekarza ale nie mam zbyt pomyslu co to jest i do jakiego lekarza powinnam isc i czego oczekiwac . Mysle moze jakies usg , rtg czy cos podobnego . A wiec tak bol umiejscowiony jest pod koscia policzkowa , pod żuchwa. Nie wiem dokladnie jak to opisac . Miedzy krtania a skora . Patrzac od ucha do brody to w polowie. Bol promieniuje do policzka,czasem do ucha . W miejscu bolu wyczuwam dziwne zgrubienie cos jak guzek acz kolwiek jest on wyczuwalny tylko przeze mnie poniewaz ociera o krtan ale dopiero gdy go dotykam czy nacisne wiec pod skora jest malo wyczuwalny dlatego jak bylam u lekarza tu w UK olal sprawe i jak wiadomo potraktowak paracetamolem. Dodam ze na poczatku paracetamol pomagal teraz 2xdziennie biore ketonal zeby normalnie funkcjonowac . Dzieki za odpowiedzi. Mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie pomoc . Buziaki milego weekendu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×