Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Rzepliński może sobie gadać o "monopolu TK", ale dopóki się nie ogoli będzie brany za klienta sklepu monopolowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Młynarski ma dwubiegunówkę. Prócz starości i kilku innych, poważnych chorób. Tylko bezmyślny i bezrefleksyjny DEBIL może w takiej sytuacji krytykować decyzję o umieszczeniu go w zakładzie opiekuńczym. X Tylko debil umieszcza schorowanego człowieka w domu starców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociesz się, że i Ty tam się znajdziesz. Tobą nikt nie będzie się opiekował, bo nie będzie miał kto. Także chwal domy starości buahahahahaha. I Młynarską, która ma w chuj kasy, żeby wynająć opiekę dla Ojca, ale woli go do Skolimowa wyjebać i grosza za opiekę nie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziejów wolności słowa: TOK FM wyrzuciło Rafała Ziemkiewicza za to, że na antenie skrytykował Michnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jednak jego stan jest na tyle dobry, że przebywa pod opieką dzieci. I jak zapowiedziały siostry Młynarskie - święta spędzi w domu. X Córeczki łaskawe. Faktycznie, po co mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. To jest takie debilne hajtowanie dla debilnego hajtowania. Sztuka dla sztuki. Ja się nawet czasem zastanawiam co to za debil??? Rodzaju żeńskiego meskiego czy, jak mniemam, nijakiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagrożeniem dla siebie i dla innych? Otulona, co Ty p********z? Co w takim razie robi w domu Artysty Werterana w Skolimowie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, po prostu czytać nie mogę tych Twoich debilizmów, bezrefleksyjnie wklejasz na tym forum jakieś teksty podobnych Tobie debili. Trudno zachować spokój. A już cytując Młynarską, które wiele lat toczyły z Ojcem walki i nie utrzymywały kontaktów, żeby go na koniec wyjebać do Skolimowa, to już przeginasz pałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wp i interii tow Rzepliński ma 3-4 x więcej przeciwników, na onecie też więcej, tylko na GWn ma więcej zwolenników. Miesiąc temu na wp i interii były odwrotne proporcje. Naród zaczyna widzieć kto jest przyczyną zamieszania wokół trybunału konstytucyjnego zwanego czasowo trybunałem prostytucyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz rację, już Ci daję spokój, bo szkoda mojego czasu i nerwów. Liżcie się po du/pach z tą drugą kretynką i pijaczkiem, bo nikt inny już tutaj i tak nie zagląda. Szczęśliwego Nowego Roku. http://joemonster.org/mg/16728,74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlynarski to nie jest jakis tam sobie Kowalski z przypadku,ponadto pieniadze otwieraja prawie kazde drzwi,doucz sie o dwubiegunowce i poczytaj troche o tej chorobie,a wtedy zadawj debilne pytania,wiesz jakie ma etapy,czym sie charakteryzuje czy tak tylko bedziesz siedziec tu i pieprzyc by pieprzyc X A Ty taka douczona Jesteś na temat dwubiegunówki? Ty k***a chyba na każdy temat masz coś do powiedzenia. Debil. X Najlepiej się pozbyć staruszka i do śmieci. Jeszcze za free mają opiekę, córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś i nie lubi Kaczynskiego smiech.gif ,oraz zaglada tu od kilku ;lat,ale nie jest shatynem smiech.gif X Nie, nie jestem. Kiedyś się zaloguję, jak przypomnę sobie hasło albo stworzę podobny nick. Zrozum, szmatko, że nie on jeden na Was ma oko. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam aż wróci ze swoimi wklejkami i cytatami w Twoim pijackim wydaniu. :D :D :D Ile dzisiaj już łyknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Otulina...rozmowa z debilem to rzucanie grochem o ścianę. Świat debila sprowadza się do bezrozumnego hejtowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jaka głupia Jesteś. :D Wkurwiłaś się i próbujesz idiotycznym tekstem to zagłuszyć. Prostaczka na szmacie. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś No widzisz Otulina...rozmowa z debilem to rzucanie grochem o ścianę. Świat debila sprowadza się do bezrozumnego hejtowania. X Tu się z Tobą zgodzę. Świat debila sprowadza się do bezrozumnego hejtowania. Robisz dokładnie to samo, hejtując dla hejtowania. W dodatku ośmieszasz się niewiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiajmy lepiej o sprawach istotnych. Otulina czy w Niemczech mozna jeszcze kupić Masumi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś spadaj staruchu smiech.gif x Ten star****** przynajmniej dorosłogo syna, dla którego był Ojcem, a nie Dziadkiem. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś "W dodatku ośmieszasz się niewiedzą. " p o tu jeden z klasykow gatunku smiech.gif X Idiotka. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skolimów jest bardzo dobrym domem opieki ,najgorzej mają ci którzy zostają sami w domu rodzinka im opłaca opiekunke i maja takiego dzadka czy babcie w d***e ja opiekuje się takim panem rodzina dobrze mi płac****iore gotuje sprzątam zamawiam wizyty u lekarza przygotowałam wigilie i święta itd rodzina uwaza ze ma czyste sumienie wyjechali sobie na urlop a dzadek został sam samiuteńki było mi go strasznie żal ale ja też mam swoją rodzinę którą chciałam odwiedzic w swieta i całe swieta myslałam ze temu mojemu podopiecznemu lepiej by bylo w domu opieki wsród ludzi niz samemu,z drugiej strony ludzie pracują maja urlop chcą odpoczać a ze jest starsza osoba to co wtedy nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masumi, hahahah. O k****, grubaska otulona w Masumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuję przez internet. Nie jest mi to Masumi na gwałt potrzebne, pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skolimów jest bardzo dobrym domem opieki ,najgorzej mają ci którzy zostają sami w domu rodzinka im opłaca opiekunke i maja takiego dzadka czy babcie w d***e ja opiekuje się takim panem rodzina dobrze mi płac****iore gotuje sprzątam zamawiam wizyty u lekarza przygotowałam wigilie i święta itd rodzina uwaza ze ma czyste sumienie wyjechali sobie na urlop a dzadek został sam samiuteńki było mi go strasznie żal ale ja też mam swoją rodzinę którą chciałam odwiedzic w swieta i całe swieta myslałam ze temu mojemu podopiecznemu lepiej by bylo w domu opieki wsród ludzi niz samemu,z drugiej strony ludzie pracują maja urlop chcą odpoczać a ze jest starsza osoba to co wtedy nie wolno? X Oczywiście, że bardzo dobrym, wspaniałym nawet i za free. Tylko trafiają tam w 99% samotne osoby, które przenoszą się ze swoimi mebelkami i pamiątkami, bo nie ma się kto nimi opiekować, bo nie mają nikogo bliskiego. Ale Panie Młynarskie wolą brylować na salonach, zarabiać kaskę, niż wziąć Ojca do domu, zapewnić mu opiekę fachową na miejscu. Kiedyś do tego domu wracają, śpią w nim, jedzą kolację. Młynarski nie byłby zupełnie sam. Mają na to kasę. Skolimów, to nie szpital. Lekarz tam jedynie bywa. Opiekę w Jego chorobie ma więc taką sobie. Taką samą miałby w domu, pod fachowym okiem. Tylko to kosztuje, a przecież przyjemności też. X Dobra, na tym kończę dyskusję, bo przecież te dwie idiotki wiedzą swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiadomo, że ów star****** dorosłego syna??? :P No nie wierzę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś A skąd wiadomo, że ów star****** dorosłego syna??? jezyk.gif No nie wierzę...smiech.gif X Wielokrotnie o tym pisał, nawet niedawno. I wyszło, że chłopak ma około 30tki czy jakoś tak. :) Nie zesraj się. Chodzi o to, że Myrevin to będzie Dziadkiem dla swojego Syna. Kretynka. X A Ty otulona nie rób z siebie idiotki. Pytanie grubaski miało na celu zmianę tematu. Tego szajsu masumi jest pełno na allegro. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz, że skąd wiem o tym, że Jesteś pielęgniarką i masz kredyt na mieszkanie? :D :D Też Shatyn pisał o tym wielokrotnie. Nawet ostatnio do Myra, że idiotki tylko, które są biedne zaciągają kredyty na kilkaset tysięcy. :D :D Nie o Tobie to było, grubasko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ech ten to sie nigdy nie zmieni,ale jest nadzieja ze peknie od jadu smiech.gif X O kim mówisz? O swoim starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiocha, to Ty Jesteś. W kapelusiku. :D :D :D Otulona masumi. ha ha ha ha No nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi lepiej. Fajnie, że takie idiotki są na tym świecie. Papatki. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×