Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Sąd Apelacyjny podtrzymał w CAŁOŚCI oddalenie pozwu Adama Michnika przeciwko Rafałowi Ziemkiewiczowi. Skończyła się era wszech panowania naczelnego GieWu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja ale jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o to, że RAZ twierdził, iż Michnik terroryzuje swoich krytyków pozwami sadowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By działać w KOD, Kijowski niedawno rozwiązał współpracę z głównym klientem. - Ale nadal staram się zarabiać. Będę się starał płacić, ile dam radę. Nie mniej niż do tej pory - deklaruje. x no padłam...dla Kijowskiego KOD jest ważniejszy od pieniędzy na własne dzieci... Ojciec roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałam w życiu dwóch facetów, którzy nie pracowali i to było straszne. Ten jest trzeci i też jest straszny. Masakra. Lenie śmierdzące, lewusy, nieroby cyniczne. x przesoliłam pasztet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie tak robi. Wpłacą kwotę minimalna i twierdzi, że więcej nie ma bo jest na utrzymaniu drugiej żony :D Cap jeden zrobił trójkę dzieci ale zarobić na nie to już mu się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piatek uslyszalem na petli autobusowej w Warszawie (Blota) rozmowe dwoch starszych osob, kobiety i mezczyzny. Starali sie mowic dyskretnie, zebym ich nie slyszal. On mowil ze wyjezdza na stale do Gruzji, ze dostal z powrotem obywatelstwo. Z rozmowy wynikalo ze oboje sa okolo osiemdziesiatki. W pewnej chwili kobieta na pytanie mezczyzny co sadzi o zmianach w Polsce powiedziaala: "ja im nie wierze, zobaczysz ze odpowiemy za nasze zbrodnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to był syn Stalina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobreeeeee;facet sie miga od płacenia zasądzonych alimentów na 3 dzieci i drze sie żeby w Polsce było przestrzegane prawo,naprawdę świetny WODZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa bo żeby mieć 80 tysięcy zaległości to nawet zakładając 1000/dziecko czyli 3000 miesięcznie do zapłacenia to by musiał zupełnie nic nie płacić przez ponad dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety ?? Kobiety(94%) to takie syfy(poziom dziecka niedorozwinietego z silnym egoizmem), które sie rozrosły bardzo i nazywają mężczyzn facetami, głąbami, dążą by psychicznie zdewastować, jeśli nie zgadzają sie z ich wariactwami niedorzecznościami, ich kobiecymi poglądami. Jestem ofiarom kobiet i chciałem którejś zrobić krzywde. Nie ma co szanować, naprawde, czysta suczość, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, szmato, nie wyzywaj normalnych ludzi od debili, stara prukwo niedo...ana. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz, rabin i baptystyczny pastor spotykali się dwa, trzy razy w tygodniu na pogawędki. -o- Pewnego dnia ktoś z nich rzucił hasło, że głoszenie ludziom Bożego Słowa nie jest w cale takie ciężkie. Prawdziwym wyzwaniem byłoby nawrócenie niedźwiedzia. Od słowa do słowa, no i cała trójka postanowiła przeprowadzić eksperyment. Każdy z nich miał pójść do lasu i spróbować nawrócić niedźwiedzia. -o- Tydzień później cała trójka spotkała się ponownie by zdać relacje pozostałym: -o- Ksiądz z ręką na temblaku, bandażami na głowie i opierając się na kulach rozpoczął swoją relację: "Poszedłem do lasu by znaleźć to zwierzę. Gdy już go zobaczyłem zacząłem czytać mu katechizm. Ta bestia nie chciała jednak słuchać i machnęła mi łapą prosto w twarz po czym rzuciła się na mnie. Długo nie myśląc chwyciłem za wodę święconą i, ...niech będą pochwaleni wszyscy święci, niedźwiedź stał się potulny jak baranek. W przyszłym tygodniu biskup ma mu udzielić pierwszej komunii." -o- Kolejnym był pastor. Siedząc na wózku inwalidzkim z ręką i dwoma nogami w gipsie oraz kroplówką u boku duchowny zaczął swą opowieść: "Cóż bracia, jak wiecie my nie kropimy lecz zanurzamy! Poszedłem więc do lasu i spotkałem niedźwiedzia. Wówczas zacząłem mu czytać ze Świętej Księgi, to jest ze Słowa Bożego. Lecz to zwierze nie chciało mieć ze mną nic do czynienia. Jak go więc złapałem I zaczęliśmy się tarzać to w jedną stronę to w drugą, przez jedno wzgórze i drugie aż dotarliśmy do potoku. Jak go nie złapałem, zanurzyłem i ochrzciłem jego włochatą duszę. Wtedy on stał się jak baranek i resztę tygodnia spędziliśmy na społeczności, mając ucztę duchową na gruncie Słowa Bożego." -o- Gdy pastor skończył spojrzał wraz z księdzem w dół na rabina, który leżał na łóżku szpitalnym. Będąc cały zabandażowany, mając nogę na wyciągu i będąc podłączonym do specjalistycznej aparatury monitorującej rabin spojrzał w górę na swoich kompanów i rzekł: "Zanurzenie to jeszcze nic! Spróbujcie obrzezać tę włochatą bestię!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onegdaj, gdym robił w dziale kultury gazety z tymże prostokątem Wpada do pokoju Adam Michnik i pyta się natarczywie, czy mam numer komórki do dziennikarza pewnego tygodnika, o którym wiadomo wszem i wobec, że jest moim serdecznym kumplem. Mam, ale próbuję się rozeznać, o co kaman, zwlekam. Mój naczelny nalega, bym go dał. Spękałem, nie dostawszy wyjaśnień. Na szczęście kumpel był na nartach i miał wyłączony telefon (takie to były błogie czasy, że wolno było wyłączyć komórkę na tydzień). O co szło? Otóż dziennikarz ten złożył w swej redakcji reportaż o postaci doradczyni premiera Buzka, którą warszawka uznawała za jego kochankę i szarą eminencję jego gabinetu. Premier poskarżył się Michnikowi, swemu mentorowi, z którym konferował co wtorek po posiedzeniu rządu, że nie ma jak dorwać tego tekstu i go zablokować. Mentor zaś nie był w stanie wymóc na redakcji tygodnika, by dała mu wgląd i liczył, że przeze mnie wpłynie na autora, dostanie tekst albo uzyska obietnicę wstrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijowski to ten gościu od kościoła spagetti. Shatyn pytałeś się mnie jakiś czas temu co mam do tego faceta. No to już wiesz co mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prukwa 24 na dobę kwiczy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie zajęli się rodzinami, a ta pierdoła bigosem. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się, że Kijowski do listopada pracował i zarabiał. Pracował dla PZPNu. Zarabiał 7 tyś miesięcznie. Nie dość, że głupi hooj to jeszcze kłamca. Godny reprezentant KODu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, kibel ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, na Wigilię dla samotnych idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulubiona kolęda PiSu? "Cicha noc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×