Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
corni20

Dieta, ćwiczenia, bieganie :)

Polecane posty

Hej! Jestem tu nowa, wiec na sam początek powiem po co pisze na tym forum :). A mianowicie postanowiłam się wziąć raz na zawsze za siebie, moje wcześniejsze diety nie skutkowały niczym, tylko wracanie do poprzedniej wagi... Przejdźmy do rzeczy. Chciałabym was zachęcić do wyzwania DIETA+ ĆWICZENIA EWY CHODAKOWSKIEJ, MEL B. Na zmiane, dla urozmaicenia oraz w niektóre dni może wchodzić bieganie, jak najbardziej :P. Chciałabym,żeby ta dyskusja była wsparciem dla nas wszystkich, abyśmy mogły wymieniać się swoimi odczuciami po ćwiczeniach i cieszyć się razem efektami :) Codziennie, bądź niekoniecznie musi to być dzień w dzień,ale w miale regularnie,żeby tu zaglądać i podzielić się tym co robiłyśmy i co będziemy robić na przyszły raz ;P. Ja od jutra zaczynam poranne bieganie ok.30 min :) W środku dnia może jakieś ćwiczenia Ewki wpadną, ale to zapewne jakieś 20 min i nic więcej. Jem w miarę normalnie, mało TŁUSTEGO na pewno. Staram się jeść dużo warzyw, owoców. Kolacji od jakiegoś czasu przestałam jeść i czuję się lepiej nawet, więc polecam ;) Wszystko zależy od organizmu, czy on to zniesie, bo jeśli nie to nie ma co odkładać kolacji. :) Więc proszę o fajne wypowiedzi na temat, o którym wam napisałam. Dobranoc :* :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×