Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Izaakh

Odszkodowanie po wypadku

Polecane posty

Mam pytanie w imieniu kolegi, który jest taksówkarzem. Niedawno miał wypadek, w jego samochód wjechała swoim autem jakaś kobieta. Na miejscu była policja, wstępne rozmowy o odszkodowaniu, bo kobieta przyznała się do winy. Po dwóch dniach zmieniła zdanie, uważa, że to ona jest ofiarą. Kolega ma przez to kłopot z uzyskaniem odszkodowania, choć auto ma skasowane mocno, nie nadaje się do jazdy. To jego jedyne narzędzie pracy, nie ma środków na zakup nowego. Znacie firmę, która mogłaby pomóc mu w wywalczeniu odszkodowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale jestem pewien, że zaraz pojawi się "w cudowny sposób" :P, adres firmy, dla której ten temat założyłeś :P. x Ps. Mam znajomych taryfiarzy, więc wierzę w Twoją bajkę, jak w świętego Mikołaja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest spisana notatka policyjna to ewidentnie wiadomo czyja jest wina, bo policja na pewno to ustaliła i wydaje mi się, że nie należy się przejmować kwestią odszkodowania , bo według mnie jest to oczywiste, komu się ono należy:) Możesz pójść z tym tematem do jakiegoś prawnika, ale tak czy inaczej ubezpieczyciel nie powinien mieć z tym problemu, bo oni z reguły w takich sytuacjach opierają się na notatce spisanej przez policję, więc chyba nie masz się czym martwić:) Wina jest ewidentna i nie ma znaczenia czy ktoś się przyznaje czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem skoro ta osoba przyznała się do winy przy policjantach, to nie może tego tak po prostu nagle odwołać i zmieniać zdanie. Twój znajomy powinien zwrócić się do swojego ubezpieczyciela. Na pewno będąc taksówkarzem, ma ubezpieczone swoje auto. Drugie rozwiązanie to może przejść się do kancelarii prawnej, która specjalizuje się w takich sprawach. A jeśli i to odpada to niech poczyta w necie o podobnych przypadkach, może znajdzie inspiracje dla rozwiązania swojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowa kobieta zmienia swoje zdanie. Przyznała się do tego przy policji to powinno być po sprawie. Osobiście odpukać w niemalowane nie miałem problemu w takiej sprawie. Kiedyś gościu wjechał mi w bok i od razu się przyznał. Odszkodowanie mi dawali małe więc wziąłem bezgotówkowe rozliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska077
Gdy moja mama miała wypadek nie wiedziałam do kogo się zgłosić, bo nigdy nam sie nic takiego nie przydarzyło. Kolega polecił mi firmę xaltum.pl, byłam zaskoczona, większość załatwił za mnie, mama dostala odszkodowanie bardzo szybko, mogę polecić dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może niech spróbuje skontaktowac się z ludźmi z odkupy.pl, oni przejmują sprawy i walczą z ubezpieczycielem a tobie wypłacają wcześniej wyższą kwotę niż z odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek123
Ja po wypadku samochodowym również potrzebowałem pomocy firmy, która zajmuje się odszkodowaniami. Zdecydowałem się na pomoc w uzyskaniu odszkodowania w firmie MK-Finanse http://www.mk-finanse.pl/o-firmie/. Sprawa nie była łatwa ale się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska

Z takimi sprawami to poradzic sie w jakiejs kancelarii, ja polecam t&w w krk bo znaja sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie można znaleźć sporo informacji na ten temat. Wdziałam, że na stronie https://prawoiodszkodowania.pl/  jest wiele przydatnych wiadomości. Pomagają uzyskać odszkodowanie nie tylko w przypadku wypadku przy pracy, ale też w wyniku śmierci bliskiej osoby, za opóźniony lot czy wypadek komunikacyjny. Pomogą też napisać wniosek o odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×