Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

o co mu chodzi?

Polecane posty

Gość gość

Spotykałam się z pewnym chłopakiem przez okres 2-óch lat,w czerwcu tego roku wszystko się rozpadło i tak się stało,że on znalazł sobie inną. Przez całe wakacje się kłóciliśmy bo byłam zazdrosna i chciałam wszystko naprawić, w końcu doszliśmy do porozumienia we wrześniu i zdecydowaliśmy,że będziemy się kumplować. Za każdym razem gdy się spotykaliśmy na spacer czy posiedzieć u niego w domu,on mnie ciągle dotykał,mówił do mnie tak jak wtedy gdy się spotykaliśmy np."kitek","kicia". Miesiąc temu tak się stało,że się zabawialiśmy i w sumie robiliśmy to kilka razy i kilka dni temu również. 4 dni temu przyznał mi się,że nadal z nią jest, wtedy powiedziałam mu,że koniec tego i zrywamy kontakt przy okazji napisałam jej wszystko i powiedziałam,że ją ze mną zdradzał(do tego wysłałam screeny rozmów,gdzie ewidentnie on się do tego wszystkiego przyznaje) ,ale ona mi nawet nie odpisała na to i nadal z nim jest. Podczas ostatnich czterech dni kłotni z nim,przyznał mi się również,że jest we mnie zakochany i jest o mnie zazdrosny. Dzisiaj spotkałam się z nim żeby pogadać o tym wszystkim i powiedział,że jak mamy się kumplować to on nie pozwoli na to żebym znalazła sobie kogoś innego bo jest strasznie zazdrosny i mu przez to "odp*****la" . Powiedział mi również,że mu na mnie zależy,ale na niej też i z nią nie zerwie...Co mam z tym wszystkim zrobić, kocham go i chciałabym żeby z nią zerwał...o co mu tak właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×