Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 tc klucie, piekacy bol brzucha

Polecane posty

Gość gość

Od kilku dni czuję bol w górnej części brzucha, bardziej z lewej strony. Trudny do opisania - zawsze boli w jednym miejscu i nie caly czas poprostu jak wstane czy cos robię to zaboli. Bol mogę opisać jako piekący, czasami mam wrażenie jakbym miała zbite to miejsce i bardzo obolale a każdy ruch powoduje bol. Miała tak ktoras z was dziewczyny? Jesli tak, to proszę napiszcie co bylo przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda ciaza inna. Kiedy byłaś u lekarza? To może być nic takiego a.może być cos powaznego. Jedz chocby na pogotowie,dziecko jest na całe życie, od kiedy to się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U lekarza bylam we wt i bylo ok, ale okazało sie ze mala odwrocila sie główką do góry, jednak myślę, ze to nie ma nic wspólnego. Być może za dużo sprzatalam (mam remont), kilka razy dziennie mylam podłogę itd. Od wczoraj mam zamiar wybrac sie do szpitala, ale boje sie ze powiedzą ze panikuję i pogonią mnie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do szpitala nic się nie bój :) oni od tego są żeby pomóc. Mój lekarz mówi że kobiecie w ciąży wolno wszystko w tym panikować niejedna panikara uratowała w ten sposob swoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×