Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

laparotomia kiedy można zaczac starania o dziecko

Polecane posty

Gość gość

witam jestem 1,5 miesiąca po laparotomii ( tradycyjne ciecie) usuwano mi torbiel na prawym jajniku wszystko sie zakonczylo ok jajnik zachowany chciałam sie dowiedziec keidy po takim cieciu zaczelyscie sie starać o dziecko i po jakim czasie udalo wam sie zajść w ciąże prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej zapytaj swojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się starałam 3 miesiące po i za pierwszym razem nam się udało. Ja mam usunięty cały jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość _od założenia tematu
no mi w szpitalu powiedzieli ze mam odczekać 3 cykle a moja ginekolog powiedziała ze po 2 juz mogę dlatego mam mega wątpliwości a ty miałaś tradycyjne ciecie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byłaś na kontroli u gina? bo to chyba jest najważniejsze...bo w szpitalu to tak mniej więcej ci powiedzą, jak się zazwyczaj mówi, bo tuż po operacji nie wiedzą, jak ci się to będzie goić. moim zdaniem 2 cykle to za szybko, no ale twoim lekarzem nie jestem... ja miałam laparoskopię z powodu ciąży pozamacicznej i zarówno w szpitalu, jak i na wizycie kontrolnej lekarz pozwolił już po 2 cyklach...to też często kwestia podejścia lekarza...zaszłam po 5 miesiącach od laparoskopii i mi inny równie dobry gin, jak mój powiedział, że kto mi pozwolił tak szybko zachodzić w ciążę... po laparotomii to wiem że nawet i mój gin by kazał co najmniej ze 4 miesiące, kiedyś to nawet 6 miesięcy trzeba było czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość _ od załozenia tematu
spoko byłam na kontroli i mówiła ze po 2 cyklach można zacząć ale kazała zrobić TSH wyszło 5,40 ft4w normie no i prolaktyna 840 przy normie 496 no i co mam teraz zrobić miałyście takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 21:11 tak ja miałam klasyczne ciecie, tylko u mnie był guz jajnika i dlatego mi lekarz powiedział ze mam 3 miesiące odczekać i mogę sie powoli starać a ze wyszło za 1 razem to już inna sprawa, obecnie kończę 3 miesiąc i wszystko jest w wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×