Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Remont łazienki

Polecane posty

Gość uleczka131a
Ja ostatnio odkryłam blog http://purmosfera.pl/ i zainspirował mnie do wielu zmian w mieszkaniu. Mój ślubny zgrzyta zębami. Zobacz sobie sam, bo widziałam bardzo ładne rozwiązania i na małe łazienki. Szczerze mówiąc nie wpadła bym na ten pomysł. Bardzo fajny blog, który pomoże w urządzaniu, remontowaniu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkasis
Bardzo podobają mi się mozaiki. Wcześniej widziałam tylko w kuchniach a teraz są też do łazienek. Np tu http://www.tubadzin.pl/collection/414 Kapitalnie to wygląda. Na pewno też gustuję w kolorach jasnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . A może warto by było zajrzeć na strone łazienkaplus . pl ? tam jest mnóstwo porad , inspiracji i tam sobie pooglądać i coś wybrac bo i jak ?;) ja z niej korzystałam przy swoim remoncie łazienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czekaj czekaj , autorze watku , robisz remont łazienki a jak weszłam sobie na link to mi tam wyskakują jakies lampy . CHyba zły link podałeś . Poza tym faktycznie jak robisz remont łazienki i chcesz zesięgnac jakichś porad , inspiracji itd . To dobrze jest zajrzeć na łazienka plus . Bardzo fajna strona . Poza tym można się zapisać na ich newslettera. Wtedy będziesz mieć stały dostęp do wszystkich nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memma
no wlasnie weszłam sobie na lazienke plus i nie dość ze tam widzę sporo pomysłów na to jak mozna urządzić łazienkę to jeszcze jest sklep całkiem dobrze wyposażony. ktoś coś tam zamawiał? warto? szybko przesyłają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akippka

Ja ładną armaturę dorwałam w Cermagu. Nie wiedziałam że i tak są takie rzeczy, bardziej stawiałam na płytki. A jednak się udało i dzięki temu moja łazienka jest odświeżona!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukacie porządnych, nowoczesnych baterii łazienkowych czy kuchennych polecam markę Sotbe. Pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×