Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Typowi wrażliwcy to chyba najlepsi kochankowie i ogierzy.

Polecane posty

Gość gość
trudno żyje się takim ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Czy ja wiem... Znam wrażliwców, którzy są chamami oraz "wsadź i skończ", a także "gruboskórne karki", co płaczą w objęciach kobiety i żeglują po oceanach namiętności. ;) Bycie ogierem to stan umysłu. Tak jak bycie dziwką. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Skąd ty możesz wiedzieć, czy to wrażliwcy ? Wrażliwość to czuły układ nerwowy, a nie płacz w rękach kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrażliwy to nie znaczy, że płaczek czy laluś, ludzie no co wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe przekleństwo jakie może być przez to nigdy nie będę miał rodziny i dzieci. Boisz się ludzi ,czujesz się jak śmieć i z każdej strony się pilnujesz. Fajnie się o tym mówi ale jak ci się nie powiedzie w życiu to jesteś błotem na butach normalnych silnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Czwarteimperium, nie zrozumiała dobrze, co to jest wrażliwość i myli wrażliwość z tym co większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Czyli wrażliwość po prostu cząstka anatomiczna? No weź. :O Mój światopogląd runął jak domek z kart. :( Ooo. To miała być przenośnia. No wiecie kark- płakać- seks...o kur...chyba nie zrozumiecie jednak. :D Wrażliwcy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy faceci są niesamowici w łóżku chociaż na co dzień nieśmiali. Poznałam takiego faceta...potrafi wypieścić do nieprzytomności a jak trzeba to i ogier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Albo szkiełko i oko. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
19.28 może ta nieśmiałość go wy...pościła tak bardzo, że jak się w końcu ośmielił, nie mógł przestać. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tylko tym dla was jesteśmy ?maszynkami do pieprzenia no kto by pomyślał a podobno to dla nas liczy się tylko sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarteimperium stara się widzę za wszelką cenę obalić ten mit o wrażliwości o której piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_g
Kazdy kochanek jest inny;-) A jaki jest to chyba tez dużo zależy od kochanki prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:30 ja tam swoje wiem, ten facet jest teraz moim mężem i uwielbiam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie jestem rewolucjonistką. Po prostu dla mnie ogier to stan umysłu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam swoje wiem, ten facet jest teraz moim mężem i uwielbiam go xxx xxx Masz męża Hspciaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Rozwinę to tak. Autor/ka uogólnia. Doświadczenie w pieprzeniu zdobywamy proporcjonalnie do liczby kochanków i wprost proporcjonalnie do tego co sobie myślimy o tzw. "ogierach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenie w pieprzeniu zdobywamy proporcjonalnie do liczby kochanków i wprost proporcjonalnie do tego co sobie myślimy o tzw. "ogierach" oczko.gif xxx xxx Większych głupot nie słyszałem. Mick Jagger, 4 tysięcy kochanek na koncie, opinie ma miernego. Dicaprio to samo. Liczba kochanków nie wiele ma wspólnego z umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
To był żart. :O Ujmę to tak. Spałam z wrażliwym, nieśmiałym facetem, który w łóżku był jak meduza (czyt do du=py), spałam też z takim niby wrażliwcem, cichą wodą, co mnie zaskoczył. ;) Tak samo było z "Bad Boy". Jeden ogier, drugi meduza. Nie ma zasady. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdym jest inaczej i trzeba się wszystkiego uczyć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujmę to tak. Spałam z wrażliwym, nieśmiałym facetem, który w łóżku był jak meduza (czyt do du=py) xxx xxx Widzę, że nie wiesz sama co piszesz. Widać, ze brak ci pojmowania niektórych kwestii. Nie masz głębokiego wglądu na wprawę, przez co nie umiesz głęboko analizować. Nieśmiały, wcale nie musi oznaczać wrażliwego, nieśmiałość to rzecz nabyta, nieraz przez jakieś doświadczenie. Nieśmiały mógł nie być wrażliwcem, a cicha woda tak. Ty raczej nie stwierdzisz, kto jest wrażliwy, bo to raczej nie możliwe. Osoby nie HSP, raczej nie są wstanie zrozumieć dobrze takich osób. Wrażliwcy to również ekstrawertycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sprawę miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli spałaś z czterema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarteimperium nawet nie wiedziała, nic o HSP. Ma swoją wizję wrażliwości, jaką posiada większość ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ja pieprzę. :D 20.23. Dla mnie wrażliwy człowiek to ktoś przede wszystkim ze zdolnością wczuwania się w uczucia innych stworzeń. Dla Ciebie czort wie. Raz piszesz tak, raz siak...i uogólniasz o seksie. To pewne. Seksualność nie musi mieć tutaj nic wspólnego. Znam totalnego gnoja, a w łóżku jest miodzio. Jak to wytłumaczysz? Poza tym właśnie, każdy ma różne oczekiwania. Dla jednej facet może być ogier, dla innej meduza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wrażliwy człowiek to ktoś przede wszystkim ze zdolnością wczuwania się w uczucia innych stworzeń. Dla Ciebie czort wie. Raz piszesz tak, raz siak...i uogólniasz o seksie. xxx xxxx No niestety, ale dopiero teraz napisałaś czym jest dla ciebie wrażliwość. To prawda, wrażliwość to zdolność do wczuwania się w uczucia innych, ale może chciałaś napisać, ze to również czynienie dobra ;) Ja nic nie uogólniam. Ja podaje fakty o HSP, wrażliwości innej, o której nie miałaś pojęcia. Wrażliwość to o wiele większe atrybuty, to perfekcjonizm, świetna obserwacja, inteligencja analityczna, czuły układ nerwowy, silna wrażliwość na bodźce sensoryczne, silna reaktywność emocjonalna. Gnój również może być wrażliwcem, ale może zakładać maskę, aby nie poznać jego wrażliwości. Często paradoksem wrażliwca, może być jego nie wrażliwość i nie czułość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem ? HSP to po prostu wysoka wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×