Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Róg

Polepszenie jakości nagrania na dyktafonie

Polecane posty

Gość Róg

Witam, amatorsko współpracuję z jednym portalem jako dziennikarz, niedawno przeprowadziłem swój pierwszy wywiad, który może bardzo ważny dla mojej przyszłej kariery. Rozmowa, na podstawie której miał być przygotowany artykuł, zapisywałem na dyktafon i okazało się że jakość nagrania jest na tyle kiepska, że da się zrozumieć tylko części słów. Z pamięci tego raczej nie napiszę, bo już nie pamiętam wszystkich szczegół. Może ktoś ma jakiś sposób na polepszenie jakości nagrania na dyktafonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję z różnym sprzętem dźwiękowym i w przypadku, gdy mam podobną sytuację zwracam się do spyshopu. w swojej ofercie mają usługę polepszenia jakości nagrań. zawsze mogę na nich liczyć, nawet w beznadziejnych sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róg
dzięki wielkie za odpowiedź ;) a masz może do nich nr kontaktowy czy jakieś namiary żeby dowiedzieć się szczegół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też korzystałam z usług spyshop-u. Miałam przed sądem udowodnić zdradę swego byłego małżonka przedstawiając dowody z rozmów telefonicznych, które zostały popsute. Ale zespół rekonstrukcji nagrań spyshop-u bardzo mi pomógł w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róg
Już wysłałem do nich dyktafon na wstępną ekspertyzę. Czekam na wyniki i, mam nadzieje - dalszą ekspertyzę :) Jeżeli dobrze pójdzie, to za parę dni już będę wszystko mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×