Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anushka to ja

kocham bali beja

Polecane posty

Gość anushka to ja

Nie taki z niego znowu "burak" :-) moj maz mi dokuczal z jego powodu i cieszyl sie, gdy juz przestal pojawiac sie w serialu. A szkoda, odtworca tej roli to jeden z najprzystojniejszych aktorow i mezczyzn w ogole jakich w zyciu widzialam. Do schrupania. Ciekawe czy jest zajety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zajęty,jego dziewczyna jest aktorką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anushka to ja
Witam :-) oj,lobuzy maja cos w sobie co sprawia,ze kobietki leca jak cmy do ognia. Zebralam kilka informacji na temat "buraczka" i ponoc jest w zwiazku, z aktorka ktora "pocieszala" go po rozstaniu z poprzednia miloscia,ale jak sam twierdzi nie chce okreslac swych uczuc i tracic glowy dla kolejnej kobiety. Ja stawialabym na to,ze to dosc otwart zwiazek :-) czytalam plotki,ze aktor spotyka sie z Meryem Uzerli ale to chyna bzdury wyssane z palca. Fani WS chetniie widzieliby ich razem. Ostatnio przekomarzajac sie z mezem zapytalam czy tez zacznie nosic takie wasiki jak Bali Bey to nie odzywal sie caly dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten aktor,który grał narzeczonego Fatmy.,był w miarę przystojny.Reszta niestety same brzydale,Mustafa był niczego sobie dopóki nie zapuscił brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anushka to ja
Gdy dali tego aktora to tez pomyslalam sobie ,ze to taka namiastka Bali Beja :-) szkoda,ze juz nie zagra wiecej i TVP tak okraja polskie odcinki. W tureckich byl ponoc watek milosci Bali Beja i Matki sultana. Ciekawa parka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do anushka to ja - moim zdanie równie przystojny a nawet bardziej jest aktor Mario Casas,który gra w hiszpańskich filmach.Ten to dopiero jest cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×