Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel94o

film dla mamy na swięta

Polecane posty

Przeszukałem już dziesiątki melodramatów na stronie jednak niewiele znalazłem wiec zwracam się do Was. Idą święta więc postanowiłem odnaleźć zaginiony film dla mojej mamy która się w nim zakochała. Więc tak: Prawdopodobnie jest on stary lub stylizowany (niebanalne stroje itp.) Sceneria była piękna wiec odpadają historie miłosne w nowoczesnych miastach Historia toczy się wokół młodej pary, oczywiście się w sobie zakochują i postanawiają wziąć ślub. Kiedy dowiaduje się o tym matka (nie wiem która i czy była w ogóle druga) postanawia do tego nie dopuścić. Wmawia zakochanym ze są rodzeństwem i nie mogą się pobrać. On zrozpaczony ucieka daleko i zaszywa się w klasztorze, ona robi chyba cos podobnego. Po kilku (nastu/dziesięciu) latach chyba facet dostaje list z którego dowiaduje się ze jednak nie są rodzeństwem. Zrzuca habit i postanawia odszukać swoją utraconą miłość. W końcu ją odnajduje i się pobierają. Mogę się bardzo mylić w niektórych miejscach ponieważ moja mama lubi spać nawet na najlepszych filmach wiec nie pamięta z nich zbyt wiele. Z góry dziękuje za pomoc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×