Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem zdesperowana.. :(

Polecane posty

Gość gość

Mam balagan w domu na swieta.. i tylko dlatego ze moj maz musi przez swieta pracowac i zabral wszystkie narzedzia itd. potrzebne do pracy do nas do domu... Wszedzie jest balagan.. :( Mamy 80m2.... tylko w kuchni, lazience sypialni i pokoju dziecka jest czysto .. salon, jadalnia... zawalone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, to nie porządek najwazniejszy jest w świętach. Rozpisz sobie na kartce co musisz zrobić i systematycznie skreslaj to co się udało :) Zawsze to dziala na psychikę, że "oo, już tyle udalo mi siię zrobić". A może jest ktoś, kto może Ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama bym dala rade to zrobic.. tylko jak cos posprzatam, maz ptzychodzi z pracy i dalej pracuje (do konca roku ma oddac bardzo wazny projekt wart kilkanascie tys)... :( Non stop robi balagan bo przynosi caly czas nowe narzedzia, segregatory... kartony.. :( na swieta sobie posprzatalam juz kilka dni temu. i codziennie robi syf :(((( Nie wiem co robic z tym.. Wiem ze musi tutaj pracowac, ale nawet w jadalni sniadania nie mozna zjesc bo jest zawalony stol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wydziel mu jeden pokój, jedną strefę i powiedz, że tam ma pracować. Powiedz, że rozumiesz jak wazny jest ten projkekt, ale przez jego rzeczy w domu wydaje sie, ze jest nieposprzatane. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj :-) posprzątaj stół w jadalni i umów sie z mężem ze stół ma byc czysty a reszta cię nie interesuje niech sobie wszystko rozstawia jak chce. Kurczę czasem trzeba przymknąć oko na nieład artystyczny i cieszyć sie tym co w życiu naprawdę ważne. Wesołych świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty jedyna masz burdel w mieszkaniu :) Więc głowa do góry, grunt, że Wigilii nie macie u Siebie (tak wnioskuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×