Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kogo z was autentycznie przerazaja rzady PIS?

Polecane posty

Gość gość

widze ze to forum dla kobiet ale chyba mozna zaczac taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Ciebie przeraża że nareszcie władza w rękach tych którzy nie sprzedadzą Ciebie to masz problem z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przerażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tak was przeraża? To że paliwo kosztuje poniżej 4 zł? To że dzisiaj PiS uchwalił ustawę o tym, że sąd nie może zabrać rodzicom dziecka tylko dlatego, że są biedni? A może przeraża was, że w zeszłym tygodniu prezydent podpisał z Litwą umowę na dostawy gazu dla Litwy? A może to, że PiS nie sprowadzi nam tu terro-imigrantów? Ludzie! Opamiętajcie się! Wyłączcie ten durny telewizor i zajrzyjcie do internetu! W telewizji powiedzą wam to co chcą wam powiedzieć, a nie prawdę! https://www.youtube.com/watch?v=4vFpsUiE6Hg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
litości ten kwik jest straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:40 rząd Szydło ma wprowadzić imigrantów jesteś nie poinformowany i oni również będą obieci programem 500+ a dziecie u nich co niemiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraża. Od momentu ogłoszenia wyników, a teraz to co w uprawiają ...brak słów. Ludzie jednak dają sobie mydlić oczy 500 zł itp. , a złych stron nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraża ten zalew triumfującego buractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraza PO trzymajace sie koryta :D ale juz nie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS - pies i suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczciwych ludzi nie przerażają, natomiast złodziei, kombinatorów, przestępców i wrogów Polski mogą te rządy przerażać, stąd obecne tłumy na marszach KOD :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie trochę tak, ale jak przyjdą do mnie w nocy, to pierwszemu umieszczę ciupaske tam, gdzie patrząc na nią dostanie zeza. zaczynaja od góry, skończą na szarym obywatelu. jak pisiory już zawszłaszczą sobie wszystko, to może zrobią pobór do wojska i wyśla gimbusów po samolot do rosji. z tymi ludźmi nie ma nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraża 500 zł na dziecko ,ograniczenie wysokości odpraw w spółkach skarbu państwa,przeraża mnie obniżenie wieku emerytalnego.Ale najbardziej przerażający jest zakaz odbierania dzieci biednym rodzinom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest przerażającego w pisie, nie rozumiem tego. wprawdzie będą kraść, ale to mają wpisane w program (socjalizm=kradzież) poza tym nic się strasznego nie stanie. mogą być mało stanowczy w obronie suwerenności, ale po w ogóle się zrzekało nie swojej suwerenności na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie rozmontowują ostatni mechanizm zabezpieczający nasz kraj przed rządami dyktatorów i szaleńców. albo inaczej: jutro w nocy przy wigilii może się zebrać sejm i uchwalić że prezes jarek jest dożywotnim władcą absolutnym, należy mu oddawać pokłony i 20% zarobków. i nie mamy już trybunału, który miał za zadanie takie wariactwa stopować. a pisiory się cieszą i wydaje im się że takie ruchy są dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,bo do tej pory Trybunal nie mógł uchwalić co sobie życzy PO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu narzekanie nienawidzę was jesteście dla mnie nikim smiecmi ś c i e r we m ścierą do podłogi i gorsi niż bydło takimi smiećmi to ja z przyjemnością w piecu pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardzę wami bo tylko plujecie na ten kraj rzygacie i kąsacie na ten kraj który jest krajem matczynym to tak jakbyście spluneli matce w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wam sie nie podoba to zrzeknijcie sie polskiego obywatelstwa i wypier... Na zawsze z tąd skoro wam tu tak źle to co tu jeszcze robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotozapytania
Nikogo kto nie wierzy telewizji, jak ktos glupio oglada tv to jest przerazony, bo ma sprany mozg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie bardzo ciesze ze w koncu w Polsce bedzie minimalny porzadek,dosc rozkradania Polski dosc wyprzedawania Polski,ci co moga sie bac a powini to zdrajcy i kolaboranci pracujacy dla rzadu niemiec rosji i zydowstwa,zobaczcie jak sraja na Polske za granico,a to wlasnie jest dobry znak ze w Polsce bedzie troche lepiej,mam nadzieje ze Polski prezydent i Poski rzad nieugna sie pod ta presja Niech Zyje Wolna Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście bezdennie głupi, wierzycie w manipulacje podawane wam przez ha-ha-niezależne-ha-ha media i durne wpisy na forach. do listopada tego roku w TK większość mieli sędziowie wybrani za czasów rządów PiSu. tak, wyjechać zawsze mogę, ale to jest również mój kraj i cholera mnie bierzę jak widzę jak banda cwanych szaleńców przy poparciu bezmyślnych prymitywów zaczyna go niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa ustawa PiS o Trybunale Konstytucyjnym to kopia ustawy o niemieckim Trybunale. I co w Niemczech był zamach na ich konstytucję ? Niemcy "bronia" konstytucji ?.Wyłącz TVN włącz myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni mechanizm zabezpieczający nasz kraj przed rządami dyktatorów i szaleńców. x ja piertolę.... a w jaki sposób on zabezpieczał nas przed PO:D normalne chyba Petru tu siedzi i pisze te podłe bzdury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się bardzo cieszę z rządów PIS i Kukiza oraz pośrednio Narodowców, żałuję, że zamiast PO w sejmie nie znalazł się KORWiN. Chciałabym taki prawicowy rząd, ale może już za 5 lat ;) oby tylko nie wróciło już PO i Nowoczesny twór. Jestem też dumna z prezydenta. Naprawdę. To może być wzór do naśladowania. Czekam jeszcze aż nastąpi zmiana warty w ratuszu Warszawy, dość mam HGW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
ten kto nie wie co jest przerażające powinien na kilk h właczyc telewizor jak są obrady komisji nad ustawą może być ta ostatnia o trybunale. żenada błazenada i kretynizm. stado analfabetów, dobrze że to wy na nich głosowaliście bo oni by na was nie zagłosowali dla nich na pewno karta wyborcaz jest wyzwaniem nie dziwie się już że psl miał 20% jak widże takich ludzi w sejmie to i w lokalach wyborczych też muszą być analfabeci. ludzie się kompromintują co usta otworzą prostych zwrotó nie rozumieją, tłumaczą im jak dzieciom a oni tylko potrafią powiedzieć yyyyy. skecz z wczoraj - przewodniczący głosujemy - panie rpzewodniczący nie dostaliśmy skserowanych materiałów z projektem przerwa 10 minut - przewodniczący głosujemy - panie rpzewodniczący ale przez 7 minut nie zdązyliśmy przeczytać - przewodniczący, głosujemy a później będzie przerwa to pan senator przeczyta :D czyli najpierw analfabeci głosują nad tym co później może przeczytają :D biuro legislacyjne czyli pracownicy beaty szydło - nie zdążyliśmy przeprowadzic dogłębnej analizy bo dostaliśmy materiałyy o 23.57 ale zauważyliśmy przynajmniej kilka niezgodności i wymieniają. za chwile rpzewodniczący im grzecznie podziękował, następnei kolejni mówią to samo a to sędziowie z sn a to przedstawiciel prokuratora generalnego(wybraneog rpzez dude) i cała litania nastęnych wszyscy mówią to samo a pisiory nic z tego nie rozumieją, jeden ziewa drugi je drożdzówke a trzeci mowi że go dupa boli bo już 3h siedzi.czasami się ktoś coś wyłamie zapyta następnie dziub rozdziawi bo nic nie pojmuje co do niego mówią, po czym głosuja jak im kazał szef, a nawet jak sie pomyla to szef powtórzy głosowanie :D ludzie z iq znacznie poniżej średniej nie powinni móc kandydować wcale. małpy by w ławach pisu posadził i efekt byłby lepszy bo po krótkiej tresurze by się rzadziej myliły niż posłowie. -skecz z zeszłego tygodnia sam prezes powiada trzeba zmienić trybunał bo trybunał zakwestionuje podniesienie kwoty wolnej odm podatku - wyrok trybunałyuz tego roku nakazujący podniesienie kwoty wolnej do minimum 6,5 tys nic dziwnego że pis dał to do programu bo nie zaleznie jaki bylby rzad kazdy to musi zrealizowac w ciaguy kolejnego roku. jak wyborcy pisu nie nazwac analfabetą ? gdyby nim nie był to by wiedział że mu bajki opowiadają że ktoś zakwestionuje cos zgola odmiennego co juz postanowil w tej sprawie. teraz szczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost tresci nad forma dziś [02:22 x a kogo to obchodzi, intelektualisto z zespolem downa, ważne ze może wreszcie pisiory odblokują ten kraj Nie glosowalem na PiS ale takim jak ty to bym rozwalil glupi leb na dzień dobry :) Aż by ta jajecznica prysła na ściany czyli to co tam masz w czaszce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena paliwa nie ma nic wspolnego z obecnymi rzadami, tylko ze spadkiem ceny ropy na swiecie. Mnie przeraza w rzadach PiSu to, ze tak na prawde w d***e maja Polakow. Wprowadzaja swoje ustawy (niezgodnie z prawem), tylko na przekor opozycji. Nastepuje destabilizacja sytuacji w kraju. PiS jest zagrozeniem dla demokracji w kraju, poteguje nienawisc i podzialy miedzy ludzmi. Za duzo w tej partii jest osob chorych psychicznie. Do tego prezydent zamiast reprezentowac nasz kraj, jest slugusem Kaczynskiego. Zaczyna to troche smierdziec dyktatura. Dziwie sie ludziom, ktorzy glosowali na nich. PiS - psychopaci i schizole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie przerażają, ale za to śmieszy mnie kwiczenie świń odrywanych od koryta i pozbawionych kolacji za ponad 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena paliwa gdyby kosztowała zero to i unas by kosztowała 3 zł przez opłaty Senator Platformy bez ogródek: mamy zaprzyjaźnione media. I Trybunał Konstytucyjny Senator Rulewski otwarcie mówi również o wielu porażkach swojej partii, nazywając je plagami. - Rozregulowany rynek pracy, „pijane" szkolnictwo zawodowe, dziurawy system podatkowy, służba zdrowia bez perspektyw oraz deficyty: budżetowy i demograficzny – wylicza senator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×