Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kogo z was autentycznie przerazaja rzady PIS?

Polecane posty

Gość gość
Ciagle odgrzewany kotlet. Wiadomo do czego miał służyć TK: totalna blokada wszystkiego. To sobie wymyśliła PO.Nowoczesna albo Nowoczesna.PO, jak kto woli. Rządy na zasadzie "wystarczy być i kraść" społeczeństwu polskiemu nie pasowały, dlatego taki wynik wyborczy. Część społeczeństwa dostrzegła potrzebę zmian i zagłosowała na PiS czy Kukiza. Niech zmiany się dokonują i dlatego musiał zostać spacyfikowany TK. Inaczej dreptalibyśmy w miejscu. Opozycja to opozycja. Nie jest konstytucyjnym przeznczaeniem TK blokowanie wszelkich zmian rządzącej partii czy koalicji. I to byłoniekonstytucyjne zamierzenie PO,mktóra sobie okrągłostolowymi strategami,mchyba jeszcze z czasów SB wykombinowała jak kolejny raz kontynuować akcję "Dobre Koryto".. Całe towarzystwo broniące TK z tej akcji czerpie korzyści. Dlatego teraz albo nigdy trzeba to skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie przeraza bo zaraz bedzie calkowity zaksz antykoncepcji i aborcji. Pozniej zaczna penalizowac zwiazki nieformalne i kobiety bezdzietne bo nie dbaja o przyrost naturalny. Kolejny krok to bedzie zakaz przyjmowania kobiet na wyzsze uczelnie i do prac umyslowych bo maja dzieci rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A mnie przeraza bo zaraz bedzie calkowity zaksz antykoncepcji i aborcji. Pozniej zaczna penalizowac zwiazki nieformalne i kobiety bezdzietne bo nie dbaja o przyrost naturalny. Kolejny krok to bedzie zakaz przyjmowania kobiet na wyzsze uczelnie i do prac umyslowych bo maja dzieci rodzic x a mnie przeraza to co zaraz po kolacji wigilijnej będzie - dostaniesz naglej sraczki i dlatego bądź zapobiegliwy i spożywaj wszystko na muszli klozetowej. W trakcie wypróżniania czytaj Konstytucje III RP bo to się zakończy w trybie nocnym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie przeraza bo zaraz bedzie calkowity zaksz antykoncepcji i aborcji. Pozniej zaczna penalizowac zwiazki nieformalne i kobiety bezdzietne bo nie dbaja o przyrost naturalny. Kolejny krok to bedzie zakaz przyjmowania kobiet na wyzsze uczelnie i do prac umyslowych bo maja dzieci rodzic x a niewierzących będą bojówki młodzieżowo - moherowe na siłe zapędzać do kościołów. jak można być tak bezdennie głupim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to taka gra wstępna i testowanie na ile im społeczeństwo pozwoli, a za jakieś pół roku zacznie się prawdziwa jazda. Myślę, że warto poczekać do pierwszego większego strajku chocby górników, nie zdziwię się jak wyślą wojsko na protestujacych i brutalnie zaczną tłumic takie strajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Górnicy to mają ja/ja,nie to co miastowe c***y co ich ryzy i swita dymała przez osiem lat a oni jeszcze za tą sprzedajna ferajną tęsknią.Głupich nie sieja,oni się rodza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsfs
Ten gość wie wszystko na temat PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się cieszę z rządu prawicowego. Wreszcie rząd, który traktuje obywateli podmiotowo, z szacunkiem, i chce poprawić byt wszystkim . Przywrócić Polsce suwerenność , bez dyktatu Niemiec i Unii. Odbudować polską gospodarkę i Polski przemysł. Poczytajcie w polityce, pisane razem, o podwójnych standardach UE, choćby w sprawie mediów. Program 500+ to podniesienie dzietności w Polsce, to długofalowa polityka, pilnie potrzeba na dziś i dla przyszłych pokoleń. Podatki powinien płacić KAZDY obywatel, i kazda firma, instytucja. Koniec uprzywilejowanych świętych kŕów, zwolnionych z podatków. Nowy rząd wreszcie przywraca normalność. Świętym krowom, lewackim, niemieckim, to się nie podoba, i wrzeszczą, bo teraz muszą płacić podatki, jak wszyscy inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak? każdy powinien płacić podatki, a co z kościołem...tymi świętymi krowami, którzy handlują sakramentami. Może ta banda nierobów i zboczeńców zaczełaby w końcu płacić podatki, a nie tylko wystawiać łapy po cudze pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA GORILLA
Wiadomo pis sris dupis chodzi tylko o zniewolenie ludzi nowy porzadek swiata po przez emigrancka kupe w UE KTORA ZALEWA Europe celowo by doprowadzic do niewolnictwa i czipow w rece a moze wymysla jak w takim jednym filmie wybuchowe obroże :) Co by nie bylo wiadomo ze co roku lepiej nie jest sa tylko obietnice niespelnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazzok z osp

Jeb..pis. Zlodziejdtwo i uklady. Syf. Juz na nich NIE zaglosuje. Tfu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zwisają PIS-dy bo nie mieszkam w pl juz za to mam beke co rok z nich widzac jaką wieś z kraju zrobili drugi Iran hahahahaha

Niech wdychaja sobie smog i pracują za bezdurno

Edytowano przez zulu_gulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×