Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorkaaaa

2.5 lat i pielucha

Polecane posty

Gość gośćautorkaaaa

A matka dziecka nic z tym nie robi. Bo nie usiadzie i już czy to normalne jak było u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, normalne, jak dziecko będzie gotowe to samo usiądzie, naprawdę. Moja córka miała 2 lata i 10 miesięcy, z dnia na dzień odrzuciła pieluche, wpadki nie było nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
a czemu cię to tak trapi? kim jest dla ciebie matka dziecka ze tak cię to bulwersuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, normalne. Co, na to dziecko przywiazac do nocnika czy kajdankami uwiazac? Moja też nie siadała i co, nagle z dnia na dzień zaczeła siadać na nocnik. Z tym, że ma 2 lata. Ale każde dziecko kiedy indziej jest gotowe. U nas też ot tak, nagle i cały dzień sucha pielucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie jest normalne, takie duże dziecko jeszcze w pampersie ? Matka dziecka pewnie albo jakoś zniechęciła dziecko do nocnika i dlatego nie chce siadać, albo za bardzo naciskała albo nie oswajała wcześniej nie wiem coś zrobiła nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to normalne. Tylko bezdzietne i idiotki pokroju agatki mysla tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma prawie 2,5 roku i nadal nosi pieluchy. Coraz częściej sika do nocnika, zachęcamy go, kiedy tylko możemy, ale bez napinki... Też dałam się na początku zwariować i chciałam mieć odpieluchowanego malucha przed jego drugimi urodzinami, ale nie udało się, ku niezadowoleniu mamy, teściowej i paru koleżanek, które osiągnęły ten sukces wcześniej. Trudno, już przyzwyczaiłam się do tego, że mój maluch z większością umiejętności jest trochę do tyłu za rówieśnikami, ale w końcu prędzej czy później nadrabia zaległości. Nie jego i nie moja wina, po prostu wszystko ma swój czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie mysle czy to temat o mnie :D:D:D moj syn ma prawie dwa i pol roku i nosi pampersy.Nie wola, bo nie jest uczony jeszcze. Najwczesniej zaczne nauke na wiosne, ale idzie do przedszkola na pol dnia od lutego tam maja mu tez pomoc. Mam w glebokim powazaniu co sobie ludzie mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko a ty co robisz nie tak że twoja dalej wali w pampki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×