Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SOKOWIRÓWKA jaką polecacie ?

Polecane posty

Gość gość
najlepiej będzie jak zapytasz się o to komoruskiego, on jak uciekał z pałacu prezydenckiego do budy ruskiej to nawet sokowirówkę z tym swoim kaszalotem podwędził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna z was nie robi soków dzieciom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sampi
Kupilam sokowirowke, z ambitnym postanowieniem, ze bede dziecku soki robic. Cala zabawa polega na tym, ze robisz 3 szklaneczki soczku a potem pol godziny myjesz to ustrojstwo. Dodatkowo zajmuje pol szafki kuchennej. Moim zdaniem zbedny gadzet. Moje dziecko lubi wode. Czesto kupuje mu swieze soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy sokowirowke Kuvings (wzielismy 2 lata temu na raty) i jest bardzo dobra. Teraz w nowym roku bierzemy blender Blendtec albo Vitamix (tez na raty) do robienia smoothies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup wyciskarke. Mycia po zrobieniu soków jest max 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także polecam ci wyciskarkę zamiast sokowirówki. Sok z wyciskarki jest bardziej pełnowartościowy, jest go też więcej. Ja mam wyciskarke Zelmer i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam zwykłą za 300 zł z amici i jestem zadowolona-do mycia 3 elementy a soku zrobię ok.1 litra np. z jabłek i marchwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciskarka soku Omega 8006/8226 Mam i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam jednak zastanowić się nad zakupem wyciskarki wolnoobrotowej, jest dużo lepszych urządzeniem niż sokowirówka, jak pisali wcześniej nie podgrzewa soku i przeciska sok wyciskając pulpę prawie że do sucha a nie mieląc i szarpiąc wszystko, plus sok z wyciskarki dłużej nadaje się do spożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sokowirówek to... ŻADNĄ! :P Tylko wyciskarka, więcej soku, więcej składników odżywczych, więcej wszystkiego. Rozpatruj raczej te z górnej półki Vortex, Kuvings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
daj sobie spokój z sokowirówkami, to bez sensu. Po stoktoć lepsza jest wyciskarka, jest droższa, ale nie traci się tyle wartości odżywczych. Ja mam Tefala i jestem zadowolona, podejrzewam że z wyższej półki byłaby jeszcze lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aka29 mam vortexa i z czystym sumieniem polecam. Cicha, szybka i łatwo się myje. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z DUKI i bardzo ją lubię i jest mega wygodna :) nie zajmuje mnóstwa miejsca i rozłożenie jej nie zabiera kupy czasu. Ja kocham takie swieze soki wiec jej czesto uzywam. https://dukapolska.com/agd?p=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokowirówkę kupiłam na avans.pl nie była droga a soku z kartonu to juz nigdy nie kupię bo nie ma co porównywać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia000
Nie polecam sokowirówek. Są głośne, dużo zmywania, sok traci dużo witamin, zdecydowanie wolę wyciskarki wolnoobrotowe. Kupiłam niedawno w promocji na komputronik.pl Redmond tą srebrną (nie pamiętam numeru) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciskarka Zelmer to jedna wielka porażka nie kupujcie sito samo się wykrzywia to jakiś mega niewypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę poleć nietypową formę kupienia wyciskarki jeśli się już na nią zdecydujesz. Wiele ludzi tak jak Ty się zastanawia nad takim sprzętem, dlatego warto wybrać https://gustopremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jak sokowirówka to tylko od Teesa! Swoja mam już 4msc, uzywam codziennie rano. Nie psuje sie i pyszne soczki wychodzą 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja swoja sokowirówkę znalazłam w media expert. Mam BOSCH MES 25C0 i jest super a do tego ma śliczny kolor i idealnie pasuje mi do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasa

no mam na liscie, ale jeszcze decyzji nie podjąłem, ale wiem ze potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaww
Dnia 10.08.2019 o 15:54, Gość Ewa napisał:

Jak sokowirówka to tylko od Teesa! Swoja mam już 4msc, uzywam codziennie rano. Nie psuje sie i pyszne soczki wychodzą 💕

Polecasz? muszę wymienić swoją nową a ostatnio widziałam chyba od nich (te co chyba Rozenek reklamuje) i wyglądała bardzo zachęcająco. Nie brudzi bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×