Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolka jelitowa?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie drogie mamy. mam za sobą nieprzespaną nockę, udało się parę razy przysnąć, a wszystko przez kłucie i bóle z obu stron brzucha, na wysokości jajników, odrobinę wyżej. Już wieczorem coś czułam nie tak w żołądku. Jestem w 26 tc. Nie czuję, żeby to było coś ginekologicznego, bardziej jakby od jelit. Mała rusza się normalnie. Ból jest napadowy, szczególnie jak się przekręcam z.boku na bok. To na pewno nie są kopniaki dziecka. W nocy wzięłam nospę i udało mi się nawet usnąć, ale teraz nici ze snu. Mniej boli jak wstanę. Załatwiałam się przedwczoraj, gazów zbyt wiele nie mam. Na obiad zjadłam frytki i to chyba od tego... Wiem, że niezdrowe, ale raz nie zawsze. Dziś i tak mam wizytę u lekarza, ale może któraś mama miała taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam. Syn uciskal mi wszystkie mozliwe wnetrznosci. Bolaly mnie jsjniki mialam zgagi potworne wiev zoladek itp itd. Ktoregos razu w nocy sie obudzilam z potwornym kluciem w brzuchu mniej wievej wtedy jak ciebie dopadli. Az sie spocilam ze strachu. Pomoglo jak sie odgazowalam ;) mialam takich atakow jeszczebkilja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po całej nocce nieprzespanej udało mi się godzinę zdrzemnąć. Ból nieco zmalał i byłam w toalecie. Co prawda lekko się zmusiłam, ale udało się wypróżnić. Oby to był koniec. Nigdy więcej frytek... ciekawe co lekarz na to powie, czy są jakieś sposoby, by ten ból powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mojemu dziecku na bardzo silne bóle brzucha, kolkowe własnie pomógł espumisan i probiotyk sanprobi. Ten probiotyk jest drogi ale skuteczny, stosowany przy jelicie drażliwym. Dla maluszków zas na kolki najlepszy jest Latopic, zwłaszcza jesli podejrzewamy nietolerancje laktozy. To tak na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam kolke nerkowa... Daj spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar. cały czas mam taki ciężki brzuch, jakby napięty w środku po bokach, jeszcze mnie potrafi zakłuć, chociaż dwa razy byłam w toalecie. Rozwolnienia nie mam. Dobrze, że za godzinę do lekarza. Może mi coś doradzi. Póki co zjadłam lekkie śniadanie i jogurt oraz banana. Porażka. Czy Espumisan można brać w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Mi na kolkę jelitową, uczucie pełności i wzdęcia pomaga Kebene 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×