Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny przed świętami byłam na depilacji laserowej nóg. Nogi mam cały czas czerwone i momentami pieką. Wizytę mam dopiero pojutrze. Nie wiecie z czego to może wynikać ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę może trafiłaś do gabinetu gdzie korzystali z kiepskiego sprzętu no albo po prostu masz bardzo wrażliwą skórą i dłużej do siebie dochodzi. Ja też miałam depilację laserową nóg i nie miałam absolutnie żadnych problemów tego typu. Ogólnie jak ktoś jest ze Szczecina to polecam gabinet Marosz www.drmarosz.pl. Tam na pewno robią wszystkoko tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernaddettaa
Jestem zachwycona laserem Light Sheer Duet, zabiegi bezbolesne. Chodziłam do Vici Clinic w Krakowie, mają najtańszą ofertę w mieście, cena małej partii to 100 zł, a dużej 200 zł :) I wiele różnych promocji kiedy wykupujemy całe serie zabiegów. Warto zajrzeć na ich stronę i poczytać trochę na ten temat: www.vici.clinic. Problemu pozbywamy się do końca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem po serii zabiegów depilacji laserem. Ogromna wygoda! Polecam wszystkim! Ja korzystałam z usług Kliniki PerfectLift w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×