Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkobieta

wirtualna zabawa cz.2

Polecane posty

Gość gość_K
Ze swiecami czasami jest problem. W wirze namietnosci mozna ktoras potracic i robi sie nie dobrze :) Ale pomijajac juz ta sprawe, to przeciez takie rzeczy (wino, swiece, muzyka) mozemy miec na codzien. A sylwester to jednak szalenstwo, takie ostatnie w roku :) Wiec nawet we dwojke, ale jednak trzeba troszke zaszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani trochę romantyczny mąż? Nawet ociupinkę? Głęboki oddech- współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Witaj gość _K narazie z różnych przyczyn to tylko w sferze marzeń /fantazji ale z nadzieją na spełnienie kiedyś:) no ja właśnie na co dzień nie mam możliwości i szansy na takie wieczory więc akurat byłabym skłonna poświęcić to szaleństwo w większym gronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Tak myślisz K? A jak z wirtualnego świata przeniesiemy się w realny? Piszesz że o seks chodzi, nie no, co ty. Nigdy mi to nawet przez myśl nie przeszło hehe. Częściej wyobrażam sobie sytuację że siedzimy sobie we dwoje, trzymamy za rece i patrzymy głeboko w oczy. To w zupełnosci wystarczy. A tak szczerze, witualny flirt, potem czat, kamerki, telefony , smsy i nawet bym się nie oglądnął jak by na mojej drodze nie było już zadnych przeszkód. Tak że lepiej mieć zawsze te parę cegieł przy sobie, bo choć z paru muru się nie wybuduje to można wziąć jedną i jebnać sie w łeb zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
gosckobieta, w takim razie postaw na szalenstwo we dwojke :) wino, swiece, ale cos jeszcze do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Dokładnie tak jak piszesz. Choć może i niektorzy tak mają. Wielka szkoda że nie jest romantykiem, ale chyba nie brakuje Ci długich i namiętnych pieszczot z jego strony? Spoconych dłoni wedrujących po Twoim gorącym ciele. Ust całujacych każdy skrawek ciała. Drżącego oddechu? Masz rację, zaszaleć można kiedy indziej. Też bym te szalenstwa zamienił na coś bardziej no.... A tak to tylko ból głowy zostanie hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Problem tylko w tym że już wszystko zaplanowane. Na siłę albo z łaski to ja nie chcę:) a wiesz gośćz że nawet trafiłeś po części. Zmieniłeś nick czy tylko skróciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
gośćkobieta. Jesteś dla mnie jedną wielką niewiadomą. Też masz nick zmieniony. Szczerze Ci powiem że dziwne kręcenie w brzuchu znów poczułem. Jeśli wiesz jaki jest tamten mój nick to napisz coś co Ci się z nim kojarzy. Ale to by było zbyt piękne aby było prawdziwe. Chociaż zaintrygowałaś bardzo tym skróciłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Goscz, trzymajac za reke i patrzac w oczy ciezko sie oderwac :) Nieraz seks nie da ci tego co trzymanie za reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Nie jestem nią. Ja jeśli mam z kimś kontakt prywatny to tylko mail. Napisałeś coś co dało mi do myślenia a że mam niezłą pamięć i umiem skojarzyć to przypomniał mi się pewien nick. Mi dalsza część kojarzy się z kosmosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Hehe, może i tak, może masz rację. Ale ja jestem raczej mam tak że jeśli by mnie zbyt długo ktoś za ręke trzymał to mógłbym sobie ją nawet odgryźć hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto! Pozwalasz, że mąż za ciebie planuje!!!! Żałosne to twoje życie i szukanie tu zrozumienia! Niewolnico!Obudź się! Sprzedałaś się mężowi! Za kąt w domu i pełną miskę! Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
To może skończmy na Twoich skojarzeniach. Mam nadzieję że widza którą posiadasz nie wypłynie. Nie bede Cię o to prosił ani błagał. Mi byś tym nie zaszkodziła, ale innej osobie już tak. A jak pisałem, nie chcę żeby ktoś płakał przeze mnie. Uszanuj to. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Posiadam wiedzę nie większą niż reszta osób które Was czytały więc trochę przesadzasz. I teraz już wiedząc...jestem zaskoczona bardzo ale też nie masz racji że to tak zupełnie bez słowa było. Chyba to Ty powinieneś zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Rozumiem. Ale co ja na to poradze że mnie tak strasznie ciągnie w jej stronę. Może rzeczywiści nie da się tego reanimować. A czym jesteś zaskoczona? Napisz. Teraz już znasz moje prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Po prostu tym ze to Ty...zmiana taka że rzeczywiście bez pewnego szczegółu nigdy bym nie podejrzewała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Pisałem że to procentuje. Uczucie którym bym chciał Ją obdarzyć przelewam na wszystkich wkoło. Czasami nawet zabawne to jest bo czekają kiedy bomba wybuchnie i przestanie tykać. Nikt nigdy wcześniej nie miał aż takiego wpływu na mnie. Myślę teraz żeby stąd zniknąć. A jaki to był szczegół? Dzisiaj na to wpadłaś czy wiedziałaś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Dzisiaj kiedyś wymieniłeś formy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
No tak. Nieostrożny byłem. Tam jeszcze nie było najgorzej, mam dużo ciemniejszą strone charakteru. Nie chcę stąd odchodzić bo fajnie i miło z Tobą się pisze ale moje rany znowu się otworzyły i lepiej bedzie jak zniknę. Nie wiem co Co napisac? Trzymaj się? To takie banalne. Dziekuję Ci za wszystko. Ale znając moją wrodzoną ciekawość raczej sie nie oprę hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Nawet nie wiesz jak ja bardzo ciekawa teraz jestem...jeśli wrócisz w nowym wcieleniu to chciałabym wiedzieć że to Ty:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
gośćz, siadz kolego troche na tylku dla swojego i twojej partnerki dobra :) zbyt latwo ulegasz emocjom. widac to nawet po twoich wpisach. zacznij biegac czy uprawiac jakis meczacy sport :) zaczniesz myslec wolniej i spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Myślałam że i Ty już uciekłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Jestem ale nie zawsze moge szybko odpisac. Jak Ci mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Tak naprawdę to dzień niespodzianek i nie tylko tych tutaj ale więcej nie napiszę:) Ty jesteś bardziej w dzień czy wieczorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Raczej wieczorami ale roznie to bywa. W ogole to mijalem dzis sklep rano gdzie na witrynie byly maski. Przerozne. Tematyczne, zwykle, male, duze... Pd razu mi sie skojarzylo z forum i z Toba. I tak przez caly dzien rozne mysli chodza mi po glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Masz odwagę zdradzić swoje myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×