Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkobieta

wirtualna zabawa cz.2

Polecane posty

Gość gośćkobieta
A kto tutaj nie jest nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest stałych bywalców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem same goście tu siedzą:) To super jak w krok coś wpadło, pewnie kilka razy. Nie wiem co tu takiego strasznego. Kumpel mi po pijoku się wygadał o tym waszym forum. Ale żebym się bał. Czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Oczywiście ale każdy jako"gość" może poczuć się jak nowy:) Jestem w stałym związku więc jakby moje możliwości nie są bardzo ograniczone. Domyślam się że kumpel po pijaku to doskonałe źródło informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie inne fora poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Zapytaj Google:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko z niego wyciągnołem. Kupię mu whisky na przeprosiny;) strasznie mnie przestrzegał żebym nie wchodził. Muszę znaleść gdzie on co pisał. A co tu może być gośćkobieta strasznego? Ty to stały bywalec czy też pierwszy raz? I jeszcze w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie jakies świnstewka ? Zjarany chodze juz tydzien 37 lat na karku a bzykac sie chce jakbym mial 17 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Nigdzie nie jest zabroniony wstęp osobom w związkach. Ja nowa nie jestem. A co tutaj strasznego? Dla osób w miarę stabilnych emocjonalnie chyba nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_pp
Najwyżej się uzależnisz od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam na takie fora nie wchodzę. Wolę coś ostrzejszego a działam w realu. gośćkobieta jak stała jesteś to powiedz co może być za przyczyna że taki przyj****y chodzi jak by go jaj pozbawili. Heee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego sprawa, nie musisz wszystkiego wiedzieć. Realu.....to taka sieć sklepów? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Heee? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, możliwe. Może być i w Realu na workach z mąką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkobieta znikam bo muszę go zmienić. Bedziesz wieczorem? Może mi coś wytłumaczysz o co tu w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Postaram się być specjalnie dla Ciebie:) a serio to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Witam w nowym roku :) Mam nadzieje, ze dobrze sie zaczal. Autorko, zregenerowana i wypoczeta po wolnym? Pozdrawiam i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Zadbałam o to żebym miała z kim dobrze go zacząć:) ciężko po takim wolnym wrócić. Potrzebuję kilku dni... Co tam wykropkowałeś gość _K?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Każdy potrzebuje troche czasu na "rozruch" :) Po usmiechu wnioskuje, ze rozpoczecie bylo przyjemne :) Co wykropkowalem? To po czesci zalezy od Ciebie :) W zamysle cos milego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Było:) a u Ciebie? Hm...a mimo wszystko chciałabym poznać Twoje zakończenie:) ja jestem na chwilę...chyba liczyłam że zajrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka kobietogość ;) Już koniec szychta to możemy pogodać. To o co tu w końcu chodzi? Bo wy se tak słodzita a kamrat smutny siedzi i tylko jakiś górolski muzyki słucho. Heee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Przyślij Go tutaj to i Jemu posłodzimy i będzie git:) heee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Też chętnie poczytam, bo krótko tu jestem i nic nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
U mnie również przyjemnie zaczął się nowy rok. Mam nadzieje, ze dalej bedzie tylko lepiej :) Zdradze Ci, ze z nadzieja zagladalem na forum, oczekujac na Twoj wpis :) Co do kropeczek... zwykle w tym miejscu pojawia sie "caluje". Niby nic specjalnego, ale... No wlasnie. Przeciez nie musi to oznaczac nudy i rutyny :) Caluje wiec jak i gdzie przyszlo Ci do glowy jako pierwsza mysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Witam gościa i gościaKasię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dobry wieczór Może na wstępie zapytam czy nie przeszkadzam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Nie, dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Ci przeca pisołem że on tu gdzies bywoł. Nie chca go dtażnić bo taki huj znerwowany chodzi. Pardom że tak Ci pisza ale już se w żyłe jebłem whiskatcha bo ni moga patrzyć na ten jego ryj krzywy. Jo nie wiem co tu takiegi strasznego jest co on mnie przestrzegol. Ale słodzita se jebucko. Strzele go w pysk zaro to oprzytomnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lo ktosi mnie powitoł. Hej gosciu k . Strzemiennego może za zdrowie tego smisznego foruma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
A ja się tak ociągałam z zajrzeniem tutaj...wybacz. Po prostu to jeszcze faza "rozruchu":) A wiesz że o całowaniu nie pomyślałam ale skoro tak to pierwsza myśl i skojarzenie z Tobą...to pocałunek w dłoń z jednoczesnym kontaktem wzrokowym. Po moim uśmiechu delikatne odwrócenie dłoni i zaczynając od wewnętrznej strony, przez nadgarstek itd pocałunki wędrują wywołując dreszczyk:) tak powinnam sobie Ciebie kojarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×