Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkobieta

wirtualna zabawa cz.2

Polecane posty

Gość gość_K
Wolalbym przytrzymac chwile kostke lodu miedzy swoimi i Twoimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Hmmm... Musiałbyś swoim spojrzeniem powstrzymać mnie przed szybkim wycofaniem się... Jaki kolor ma Twoje spojrzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Myslalem, ze skoro proponujesz wspolne drinkowanie, powstrzymywanie bedzie zbyteczne. Pewne rzeczy musza sie dziac same :) W koncu juz przy "podawaniu" spojrzenia musza sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie mnie pytosz? Czyste aryjskie. Blond fryzura i łoczka niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Właśnie to dzianie miałam na myśli. Nie każdy mężczyzna jest w stanie sprawić, że instynkt zwycięży wolę i rozsądek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego tu nie rozumia. Co wy pierdzielita? To moj przyjaciel, kamrat przez takie gowno teroz się obsrywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Blondasku :) zacząłeś pić wcześniej niż my, więc nie dziwne, że nie nadążasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusząca kobito. Ja jestem szybszy stojąc niż niektorzy co biegiem. Bez pod tekstów. Bo ja już trzrźwieja a gorole śnią o miłościach. Ciebie bym wykochoł jebucko. Hej. Fajne to wasze forume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_K
Ja musze powiedziec dobranoc. Milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Wzajemnie K :) kolorowych... Blondasku zabawny jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię sie zabawić, dlatego sam jestem. Mam duzo znajomych. Kusząca ale Ty nie kładz sie jeszcze, no chyba że dojadę do Ciebie. Ale jak dojadę to załóż na siebie taką sukienke co naj mniej Ci bedzie jej żal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o mnie tu kusząca chodzi. Ale jak już tu jestem. A Ty mi tak pieknie godosz blondasku to może skrzydła se rozwine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Dojedziesz powiadasz... :D Słowa na wiatr rzucasz ;) Rozwinięcie skrzydeł czym grozi blondasku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Zuza, gdzie twoje poruszenie w bokserkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Poruszenia z bokserkach nie posiadam :D Ale lubię le wywoływać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusząca. Dojadę ale zanim Ty długo wcześniej bedziesz. Słowa na wiatr? Kojarzy mi sie to z wiater ze wsi, lalalaj. A Ty jaki kolor wlosów(original) i oczęta jakiego pięknego koloru masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Jesteś miłośnikiem oryginalności? Brunetką jestem, o pięknych oczach w oryginalnym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginal nic mi nie mówi wiele. Brunetka już więcej. Nie dojadę, nie na takie wyzwania kuszony byłem. Nie znaczy to że nie zciekawiłaś mnie swoją osobą. Czasami bywam w pologne tak że odległość nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Kusząca, tylko kusisz? A może wiecej coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Jeszcze nie zaczęłam, a Ty już czujesz się kuszony... :D Jestem na etapie sprawdzania czy poza kuszeniem potrafię coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jo to jebucko szybki jestem. Szybszy niż moj kamrat co mnie na to forume naprowadził. Tyko on śpi tera a we mnie krew aż dżyzgo. To godoj jakie mosz to pre kraśne łoczęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Ocząt opisać się nie da :p kto widział mógłby potwierdzić ;) Szybkość nie zawsze jest mile widziana... umiesz czasem zwolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybki jestem w nawiązywaniu kontaktow. A że to forume jest o erotyce to musiałabyś sprawdzić co wortom. Jak bede szybszy od Ciebie to się nie mortw. Potrafię po mistrzowsku te partię rozegrać. Nie bedziesz zawiedzino. Najwyży to Ty odlecisz tym razem. No godoj ten kolor oczu jaki on piekny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się podziałaś kusząca? Jo sie rozbudził dlo Ciebie a Ty uciekosz. Nieładnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkusząca
Sporo przeciwieństw w nas...mnie nawiązywanie kontaktów przychodzi z oporem. Natomiast reszta...mogłoby się okazać, że... pierwsza dotrę do mety ;) Wiem jednak, że nagroda pocieszenia zrekompensowałaby Ci przegraną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pięknej kobity nieznajomy moge być i przegrany. Dla mnie liczy się żeby była na pierwszym miejscu. Piekne miny mo tu stroisz. Myslołek że wystraszyłas mnie się. Bo jo taki zboj jestem niedobry. Ale dziewoszka piekną umię sie zaopiekować. Kusząca powiedz cosi więcy o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz gośćkusząca. Trochę za dużo% i pierdzelenia z mej strony a za mało erotyki. Troche mi wstyd teraz jak to czytam. Może od nowa dziś wieczór tylko bez innych pokus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Nie tylko ja spać nie mogę:) gościu uważaj, bo jeżeli nieznajoma z forum to pierwsza myśl z rana...hm:) gość _K uspokoiłeś mnie. Myślisz że dużo (o ile w ogóle) tych progów przed nami? Przyjemnie mroźnego dnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćkobieta może chcesz poświnutszyć z miłym 45latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub z kafemen@wp.pl. Napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak z 47latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×