Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie każdy jest papieżem

Mało jest kobiet jest na tyle wyjątkowych, by przeboleć ich przeszłość seksualną

Polecane posty

Gość Nie każdy jest papieżem

Nie oszukujmy się, nie każdy jest papieżem, profesorem lub pilotem myśliwca. Jeśli kobieta jest zwykła do bólu, to nie jest kimś niezastąpionym i jej przeszłość seksualna po prostu gryzie. Zazwyczaj też kobiety prowadzące bujne życie seksualne nie są ludźmi o przesadnie pięknym wnętrzu - takie kobiety lubią przystojnych i majętnych facetów, nietanie używki, modne ubrania, zagraniczne wycieczki, topowe kluby nocne, wizyty u kosmetyczki oraz fryzjera, samochody z klasy wyższej średnie. Z facetem na wózku inwalidzkim mało która z nich by się umówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało jest facetów - jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest bujne życie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale debil z ciebie, jakich wielu. Ty bys sie z baba na wozku tez nie zwiazal, idioto, bo by nie mial kto d**y dobrze dawac. Poszedl buraki pielic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Jak kobieta koło 30tki miała już ok. 10 partnerów seksualnych, miała przygody i relacje bez zobowiązań, to o bujnym życiu seksualnym można już mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
"Nie oszukujmy się, ludzie w większości są do siebie bardzo podobni, jednostki wyjątkowe jak sama nazwa wskazuje, to rzadkość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety takie juz sa pogodz sie autorze. Narzekanie nic nie da zyj by byc szczesliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W burdelu nie był! :D to se uciułaj biedaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
A ja miałam w całym swoim życiu tylko jednego partnera sexualnego z czego osobiscie jestem dumna i jest nim moj mąż choć żałuję bo zawsze chciałam być zakonnicą sex mnie nie kręci ..a wręcz mnie brzydzi.Od lat z nim nie sypiam a on nie ma sprzeciwu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychopata sie gryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Ja chcę wrażliwą dziewczynę, która seksu bez uczucia nie uznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dla mnie miarą uczucia jest całkowite wykluczenie mysli o sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mało która" ale za to taka dla której liczy sie człowiek i jego osobowość a nie warunki zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:35 Nie mam nic przeciwko dziewczynie na wozku.nie mam nic przeciw niepelnosprawnosci.moglbym sie zwiazac bez problemu z taka dziwczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak ci któraś pisze, uciułaj te 600zł i idź na sesję do jakiejś modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Tych "mało których" jest garstka. Imprezowiczka zmieniająca partnerów raczej jest hedonistką, szukająca przystojnego i wysportowanego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
gość dziś , dodam że wśród owych imprezowiczek prowadzących bujne życie seksualne taka raczej nie jest łatwa do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obracamy się chyba w innym towarzystwie albo jednak nie widzisz tych odpowiednich bo jesteś ślepo zapatrzony w imprezowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Mówię o kobietach, które miały wielu partnerów. Nie o tych, które są porządne i wrażliwe. Mam na myśli tego, co z naprawdę niejednego pieca chleb jadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli według Ciebie jak kobieta lubi seks to jest bezwartosciowa, nie ma nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Na pewno nie będzie dla mnie kimś przesadnie wyjątkowym, żebym zrezygnował dla niej ze swoich wartości i ideałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Będzie dla mnie w kategorii: jedna z wielu, które lubią się ciupciać. Zawodowo może być interesującym partnerem, ale kandydatką na życiową partnerkę dla mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz do tego prawo. Tylko nie rozumiem po co narzekasz....masz wymagania to i trudniej jest znaleźć osobe która je spełni. Kobiete taka znaleźć jest dużo łatwiej niż faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Problemem jest to, że czasem kobieta na pierwszy rzut oka wydaje się interesująca, a potem okazuje się że aniołkiem nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu trafisz na taką która będzie mogła choć w połowie spełnić Twoje wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczek zalozyl temat hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy jest papieżem
Obawiam sie, ze juz nigdy nie bede szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ja chcę wrażliwą dziewczynę, która seksu bez uczucia nie uznaje. " Weźmy przykładową Karynę. Karyna jest wrażliwa dziewczyna i seksu bez uczucia nie uznaje. Karyna poznaje faceta, zakochuje się, jest seks (z uczuciem!), a potem: - facet ją rzuca - facet ją zdradza - nie układa im się i rozstają się - facet ją bije i go zostawia - facet ćpie o czym nie wiedziała i go zostawia - << tu wstaw dowolny powód przez który może rozpaść się związek>> Dochodzimy do punktu w którym Karyna, która spełnia twoje wymagania ma jednocześnie bujne życie erotyczne (no bo jak to tak z 6cioma partnerami, na przestrzeni powiedzmy 1,5 roku) i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy popełnia błędy
a jeśli atrakcyjna kobieta miała w mlodosci 10 przypadkowych partnerów bo szukała miłosci,a potem przez wiele lat trwała przy jednym w biedzie i chorobie chociaż mogla być z innymi to też jest bezwartosciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało wiesz o życiu.Oczywiście każdy z nas jest inny ale seks jest dla mnie ważny.Całe szczęście,że moje związki były długoletnie więc nie miałam tuzina partnerów.jednak w innym przypadku nie oszukujmy się,że żyjemy w celibacie.Facetowi tez odbija bez spuszczenia powietrza z jąder.To jest proste jak budowa cepa a masturbacja nie daje tyle przyjemności co bliskość z drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×