Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W przyszłym roku postanowiłam, że zrobie sobie usta

Polecane posty

Gość gość

A co tam raz sie żyje...Obecnie mam takie średniej wielkosci, moze nie są bardzo waskie,ale do pelnych tez nie należą. A zrobie sobie takie dosc naturalnej wielkosci kwasem hialuronowym :) Boje sie co prawda, ale kto nie ryzykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też, ja też chce sobie zrobić!! Bo mam malusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k******a kolejne glonojady wyjda na ulice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam srednie. Mam ladne ale chce cos zmienic zaszalec troche i moze zrobie bo swita mi taki pomysl juz od pewnego czasu. Ciekawe po ile zabieg jak ja chce ew 1dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce być glonojadem, chce mieć usta, bo prawie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie chce byc glonojadem, ale jakby byly takie troche pełniejsze to mysle, ze by bylo ladnie Na szczescie kwas sie wchlania wiec tak bardzo nie ryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to ogladałam wiele zdjec w necie powiekszania ust i powiem wam,ze jesli nie sa powiekszone przesadnie to nieraz efekt jest super, zmienia to twarz na plus Narazie żeby moja bylo widać musze je podkreslac ciagle blyszczykiem, mam ładne oczy , nos, ale usta zawsze miałam takie przecietne, jakos narazie nie budza zachwytu, ot usta jak usta , a chcialabym zeby byly ladniesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co bać, trzeba po prostu wybrać dobre miejsce i specjalistów. Jeśli nie masz jeszcze wybranych to polecam WellDerm w Warszawie i panią dr Agnieszkę. Wypełniła mi usta kwasem hialuronowym i nie przypominam glonojada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też o tym myślałam, ale z rezerwa podchodzę do takich zabiegów, boję się, ze mnie to oszpeci, ze bede wygladała jak glonojad itd, a ja jestem jednak zwolenniczka naturalnego wygladu, ale moze kiedys sie odwaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×