Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Postanowienie noworoczne

Polecane posty

Gość gośćDenis
Jeżeli chodzi o moją osobę, to do zakupu Foreverslim, (kupowałam na Allegro) namówiła mnie koleżanka. I jestem jej za to bardzo wdzięczna. W końcu znalazłam środek, który faktycznie pomaga mi schudnąć. Jak na razie (a jestem w połowie drogi) to waga spadła o 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z supli polecam slimcea. daje najwiekszy spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie motywowałam z koleżanką jak byłam na kuracji ze Slimcea. Ja schudłam 15kg a koleżanka 14kg w 3 miesiące :) bez motywowania siebie było by cieżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak bo już długo po kuracji. Ile schudłyście od stycznia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luty - kwieień 14kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia967
Ja miałam postanowienie noworoczne,że zgubie swój nadmiar kilogramów i udało mi się tylko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl jakoś wcześniej testowałam różne suplementy i żaden nie pomógł mi jak ten;) W 2 miesiące udało mi się zrzucić 16kg,dodam iż jem regularne posiłki do tej pory:)Mimo iż zakończyłam kurację;) i efektu jojo nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na sylwestra już się szkuje od jakiegoś czasu. mam bardzo dobre rezultaty. 6 tydzień i mimo że pierwsze dwa tygodnie słabo było to teraz łącznie widać efekty. Boje się tylko, że jak skończę stosować slimcea to waga wróci... chodź koleżanki z innego forum zaprzeczają, temu i sugerują że wystarczy zdrowo zacżąć jeść i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa521
Ja przyjmowałam African Mango http://afrikanmango.pl i jestem już 5 miesięcy po kuracji odchudzającej i waga nie wraca;) więc nie masz co się martwić;) chociaż powiem ci że trzymam się zasad odżywiania oraz dużo ruch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po namowach zamówiłam slimcea. Po kuracji schudlam 13kg i nie miałam żadnego efektu jojo. Wystarczy nie wracać do starych nawyków żywieniowych. To klucz do sukcesu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go1111111111ść
a ja bez suplementów schudłam w miesiąc 100 kg - debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111111111111
to spamowanie i reklamowanie głupich specyfików powinno byc zabronione bo z każdego fajnego forum zaczyna sie robić niezłe g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie generalizujmy. Niektóre suplementy są Ok. Warto polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi88xxx
Ja jeszcze przed świętami postanowiłam,że wezmę się za siebie;) zamówiłam Afrykańskie Mango http://szcupla-kobieta.pl przeszłam na dietę 1200-1400kcal do tego siłownia i basen i tak powoli widzę efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea tez stosuje. Jednak spadek wagi już osiągnełam po 2 miesiącach :) taki jaki chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gratulacje. ja dopeiro startuje ze slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa na mnie najlepiej suplement Slimcea. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam slimcea każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja połowa kuracji i 7kg mniej. Dość prosto idzie. Myślałam że bedzie gorzej a slimcea faktycznie tak zmienia metabolizm o blokuje łaknienie że waga spada i motywuje nawet do dodatkowych ćwiczeń aby zwiększyć efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam 13kg stosując do diety tabletki Slimcea. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek28
Ja się zapisałem na siłownię i zacząłem stosować suplement diety IQacai,dzięki temu potrafiłem spalić 9 kg w około miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz slimcea jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerer

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afretetr

ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska#@4
Dnia 2.09.2019 o 16:39, Gość afretetr napisał:

ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.

zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam tabletki figurena. Sama schudłam 12kg i tego lata wyjdę na plaże bez wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×