Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mery33

Maszyny CNC

Polecane posty

Gość IgorLim
Ja także pozostałbym przy TBI ponieważ zapewniają wszystko na najwyższym poziomie od samych maszyn, aż po serwis i dobre warunki finansowania. U nas ich frezarki VC spisują się świetnie z pominięciem praktycznie wszystkich problemów technicznych, a nawet jeżeli już się pojawiają to też mają dobrze działający serwis który sprawnie sobie z tym radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o maszyny CNC to bez wachania brałbym z mojego już od dawna sprawdzonego sklepu: https://www.kazimieruk.com.pl/ Ogólnie wolę tam zamawiać online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakalinkaaa
Ja akurat zlecam mniejsze zamówienia Zakładom Mechanicznym Kazimieruk i jest wszystko w jak najlepszym porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidS

Tutaj jak wyżej jak u @kalinkakalinkaaa mniejsze zlecenia kieruję do Zakładów Mechanicznych Kazimieruk - pewni i sprawdzeni. 100% pewności i nie ma się czym człowiek przejmować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helikor

Mam podobne zdanie jak poprzednicy - wolę zlecić obróbkę CNC firmom,l które maja w tym doświadczenie, takim jak Wiór Płyt z Wyszkowa. Wtedy można mieć pewność, że usługi są wykonane poprawnie, z należytą dokładnością 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek

Ja korzystam z firmy BearMet - polecam, dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnymi naprawami i remontami maszyn CNC zajmuje się firma www.serwiscnc.katowice.pl. Posiadają wykwalifikowany personel, szeroki zakres usług oraz dobrą obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek3

Igel CMM - porządna firma, polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pito

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk - najlepsza firma jeśli chodzi o obróbkę skrawaniem. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×