Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolałbym poślubić prostytutkę niż kobietę która zarabia 1300 zł

Polecane posty

Gość gość

jak z taką myśleć o wspólnej przyszłości? i gdzie w ogóle taka kobieta ma godność pracując za takie marne pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RU)CHAJ PSA GDY S)RA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czy prostytutka chciała się związać z takim gołodupcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli prostytutka ma godność, bo zarabia powyżej 1300zł? Wow, nie no, ciekawe spojrzenie na życie. No nic, to ożeń się z prostytutką. Ciekawe czy jesteś taki wspaniały, że jakakolwiek szanująca czy nieszanująca się kobieta chcałaby Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętna prostytutka nie zarabia jakoś szczególnie więcej, zobacz jak one wyglądają, myślisz że są kasiaste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , mają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to chyba ładują ją w coraz to nowsze czerwone zasłony na wyposażeniu albo w swoje dzieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednanarzeczona
Ja wcale nie zarabiam dużo , bo ok. 2,200 zł, a mój przyszły mąż ok 15 tys i jakoś chce się ze mną ozenic. On nie wie ile ja dokładnie zarabiam , ale myślę, że sie domyśla. Kupuję ciuchy na wyprzedażach i w lumpeksach o czym on nie ma zielonego pojecia , bo staram się ubierać ładnie i w miarę modnie... Obcina mnie , farbuje i robi rozne zabiegi na włosy moja kuzynka, która bierze ode mnie tylko za preparaty a to są raczej nie duze pieniądze. Paznokcie robie sobie sama hybrydowe... Maseczki oczyszczające i nawilzające robie sobie sama w domu, raz w roku chodzę tylko do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy... Wygladam niby "bogato" , ale za małą kase. Perfumy mam głównie od niego, chociaż stac mnie samą raz na rok kupić sobie jakieś za kilka stów. Oszczędzam po 500 zł co miesiąc , by móc dołożyć się do wesela, które będzie za półtora roku. Moi rodzice powiedzieli mi , że dadzą mi 20,000 na te okazje , każdemu z mojego rodzenstwa tak dali , resztę sama muszę uzbierać. Z mojej strony będzie ok. 50 os. a z jego 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozen sie z alfonsem. Oni ponoc na tych prostytutkach niezla kase tluka a jak facet zgoli wasa i zalozy ponczochy to moze miedzy wami zaiskrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 17:17 Haha:D, masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co wam chodzi? Prostytutka zawód jak każdy inny, a przynajmniej hajs do domu przynosi.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawy czego prostytutki wymagają od swoich facetów w łóżku na pewno mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×