Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie firmy wozkow polecacie

Polecane posty

Gość gość

Witam - jakie wozki dla dzieci polecacie ? jakich firm . ktore wygodnie sie prowadzi zalezy mi zeby mialy 4 kola . i co myslicie o wozkach tych wielofunkcyjnych 2w1 czy tez 3w1 . czy lepiej bylo by kupic osobno gondolę i odobna spacerowka . jestem w trakcie rozgladania sie za jakims dobrym wygodnym wozkiem zeby pozniej nie zealowac zakupu ale jestem kompletnie zielona w tym temacie . prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hartan. 2w1. Lepiej moim zdaniem kupować fotelik oddzielnie dobrej sprawdzonej firmy ze wszystkimi atestami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o fotelik samochodowy to oddzielnie chce kupic. tylko zalezy mi na opini jak sie sprawdzaja wozki typu 2w1 spacerowka i gondola w jednym - czy lepiej kupic osobno wozek gondole i osobno lepsza spacerowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2w1 i się sprawdza. Gondola byla super spacerowka tez jest dobra. Kupiłam lekki dobrze się składa. Uważam tylko zd za kasę ktora wydalam to daszek spaceroqki mogly byc lepiej dopracowany ale to wózek do3 roku jakby co. 2x1 polecam. Poczytaj opinie. Najlepiej pojedz do dużego sklepu typu swiat dziecka. Wymacaj wózki zobacz jak sie prowadza czy sa pojemne czy trzeszcza a potem kup w necie. Dużo tanej lub używany. Ale uważam ze wózek musi być dobrej jakości. Co z tego ze lkupisz za 1000 jak sie rozwali po pól roku. W1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam wózek Anex. Go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inglesina, zwłaszcza Classica :) WYPAS, ale koszt 5 koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje isc do sklepu i samej przetestowac/zobaczyc.Wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz jak i zyjesz.Ja na poczatku kupilam maxi cosi mura, swietny wozek ale niewtety nie nadaje sie dla mnie...musialam zainwestowac w inny mniejszy, lekki i bardziej miejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilamtani, uzywany, bardzo tego zalowalam, wozek beznadziejny. lepeij dac wiecej i byc zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup osobno lekka gondole, a spacerówkę mclarena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z quinny buzz xtra i polecam- jest lekki, zwinny latwo sie go sklada i rozklada. no i ma taki sportowy look :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z quinny podoba sie ten nowy model yezz air... wyglada cudnie. oczywiscie to jest typowa lekka spacerówka dla starszego dziecka :) widzialam ze kosztuej 600 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zdecyduje się chyba jednak na wózek 3w1, chociaż jeszcze nie wiem jakiej marki. Z quinny to wpadł mi w oko moodd. Ale jeszcze do końca nie podjełam decyzji. Na jakich stronach oprocz olx i allegro, można znależć jeszcze używane wózki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2w1 firma navington - świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blanka90- moze popytaj wsrod znajomych? ja tak odkupilam swojego buzza z quinny, wolalam kupic od kogos sprrawdzonego- wiedzialam, ze kuzynka bardzo dbala o wozek i byl praktycznie w nienaruszonym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy spacerówkę od Quinny i jesteśmy z niego zadowoleni, dobrze się prowadzi i jest lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMłoda39
Ja do córki miałam Tako i dla drugiego dziecka też będzie służył. Po co wywalać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam używany bebetto luca 2w1 i bardzo sobie gratuluję, że nie kupiłam nowego. syn pojeździł w gondoli pół rok i zaczął siadać i się wychylać więc zamontowałam spacerówkę (był listopad) z myślą, że latem kupię coś lekkiego. figa, miał 14 miesięcy i już nie chciał jeździć, ostatnie spacery jesienią to już horror i walka z dzieckiem. podsumuję- zależy od dziecka, mój pożegnał się z wózkiem bardzo wcześnie i dobrze że jednak nie kupowałam droższej spacerówki. 2w 1 wystarczyło. i tak, próbowaliśmy w różnych wózkach znajomych, wszystkimi wzgardził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę używany markowy np. z Maxi Cosi ich Murę czterokołową niż jakiś nowy, niemarkowy polski, który nie ma przetestowanego np. zawieszenia i jest z gorszych jakościowo materiałów. Potem coś się zepsuje, trzeba oddać do naprawy i nie wyobrażam sobie zostać bez wózka na parę dni. To chyba gorzej jak bez samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 2014
Inglesina- klasyka, cudo :) Mam . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My przede wszystkim potrzebowalismy czegos lekkiego, zwinnego i poręcznego, wiec koniec konców wybor padl na quinny i modda- polecam, bo to naprawde wysoka jakosc, porzadne wykonczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od dawna wierną fanką quinny, nigdy mnie nie zawiedli , zawsze zaskakują jakimiś nowymi pomysłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby design

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joolz !!! Jest najlepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Maxi Cosi Mura na czterech kołach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gdybym miała wybierać drugi raz, to też wybrałabym ten sam model. Nie było tanio, ale wózek jest na prawdę super jeżeli chodzi o jakość i użytkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modele 3w1 sa bardzo funkcjonalne i zawsze mozna zaoszczedzic troche kasy ;) jesli chodzi o markę- spojrz na wozki z Quinny :) mielismy od nich Buzza i super sie prowadzil, bardzo lekki i solidny, no i... ladny :) tak tak, na to tez zwracalam uwage przy wyborze wozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy yazz air z quinny to jest idealny pomysł na nadchodzace ciepłe dni, lekki i zwrotny, a kolorystyka cieszy oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić mogę Murę od Maxi Cosi, klasyczny, solidny wózek do spacerów po chyba każdym terenie, nawet po wybojach czy wertepach. Ponadto producent od niedawna na swoje wózki daje dożywotnią gwarancję, trzeba tylko zarejestrować produkt na stronie internetowej maxi cosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAVINGTON GALEON - polecam. Każdy kto go prowadzi jest pod wrażeniem. Minus - dla innych plus -:jest duży, obszerny. Koła są pompowane, na wahaczach przez co wózek się nie telepie i dobrze się buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×