Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewa333333

jaki materac

Polecane posty

Stoję w obliczu nie lada wydatku - muszę kupić łózko i materac. Nie jest łatwo wybrać, bo rodzajów materacy i ich kombinacji są dziesiątki. Lubię spać na twardym, śpię na boko-brzuchu :) Może ktoś ma podobnie i wybrał sobie już fajny dla siebie materac. Bardzo prosiłabym o podzielenie się uwagami - jaki to materac, jak się sprawuje, ile czasu jest w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa-ja kupowałam 3 lata temu tu http://www.klinikasnu.pl/6-materace-lateksowe. Kupiłam na łóżko 2 różne materace (90x200),bo tak jest mi najlepiej.Kieszeniowe,z włóknem kokosowym i lateksem.Sprawują się idealnie.Mój jest twardszy niż męża.Pojedynczy materac łatwiej jest odwrócic na drugą stronę i powlec też przescieradło.Nie ma żadnej przerwy między nimi.A jak mój M wierci się to ja tego nie czuję.Kupowałam bez zdejmowanych pokrowców bo ich po praniu nie da się założyć ale kupiłam ochraniacze pod prześcieradła. e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam materac termoelastyczny, kupiłam go w sklepie www.bjas-design.pl w dobrej cenie. Śpi się na nim bardzo wygodnie, jestem zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony moge polecic Zumbe z hilding. Niestety mam troche nadprogramowych kilogramow, a materac jest tak swietnie wykonany, ze sie nie zapadam. Mialam taki problem ze wczesniejszym materacem, tutaj na szczescie nie ma juz takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup z Ikei, najlepszy stosunek jakości do ceny. Unikaj sklepów, sprzedających chińskie materace, jakie w tym wątku się reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam już z pół roku temu, więc dzięki za reklamy i nie ma co odgrzebywać starych tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie bardzo trudne. Nie ma czegoś takiego, jak idealny, uniwersalny materac. Nie warto sugerować się opinią znajomych, bo to co dobre dla jednych, nie koniecznie będzie dobre dla drugich. Teraz jest moda na materace termoelastyczne, które kupuje się bezkrytycznie, a potem płacz. Na naszej stronie http://doria24.pl znajdziecie nasze materace i łóżko, bardzo prosto opisane, a w sekcji blog znajdziecie także dużo porad, wyjaśnień, jakich w sklepach nie usłyszycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując materac najważniejsze jest, żeby posłużył przez kilka lat, nie odkształcał się i żeby komfortowo i wygodnie się na nim spało. Mając to na uwadze, polecamy ekologiczne materace PlantPur, które są bezpieczne dla użytkownika. W piance znajdują się oleje roślinne, co zminimalizowało użycie substancji toksycznych do produkcji i pozwoliło wyeliminować nieprzyjemny zapach pianki. Dodatkowo materace mają właściwości rehabilitacyjne i są polecane osobom, które borykają się z problemami bólu pleców i kręgosłupa. Zapraszamy na naszą stronę: plantpur.pl i do kontaktu, chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego materaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Też śpię zazwyczaj na brzuchu, albo na boku, chociaż ostatnio zdarza mi się też spać na wznak ;) Z mężem kupiliśmy bardzo wygodny materac na Mebel-Partner - mają spory wybór (meble cudne!), a stosunek ceny do jakości jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula2399
Mój mąż znalazł nasze łóżko i materac na meble-marzenie i wszystko idealnie pasuje i dobrze się spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisko
Ja mogę polecić materac ze strony materace-viscotherapy.pl sprzedają bez pośredników więc ceny nie są strasznie wysokie. Słyszałem że są one bardzo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina912
dobre materace mają w sklepie comforteo, jestem zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jneiejekeieji42
Bardzo polecam materace termoelastyczne, jest to bardzo wygodny materac do codziennego snu. Ja kupiłem swój na http://www.fabrykamateracy.info/ ze względu na jego właściwości polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy materac lateksowy od MK & Foam http://www.mkfoam.pl/ Jest idealny dla zmęczonego kręgosłupa, ma dobrą wentylację, jest dobry dla alergików (czyli dla mnie), pod każdym względem mi właściwie pasuje. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, mega wygodny, wreszcie się dobrze wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona mama
Koniecznie sprawdź comforteo.eu, ja kupiłam tam łóżko i jestem naprawdę zadowolona. Dla syna kupiłam do spania materac i śpi mu się tak dobrze, że zasypia do szkoły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaka33
Ja mam materac Nasturcja z comforteo.eu od 3 lat i sprawuje sie bardzo dobrze. Zawsze sie wysypiam i jest prosty w czyszczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zazwyczaj mówimy, iż marzymy o tym, by znaleźć się już w łóżku. Jesteśmy zmęczeni po pracy i wielu innych obowiązkach, dlatego też marzy nam się wypoczynek. Czy jednak faktycznie to łóżko nam go zapewnia? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaki mamy materac.http://www.kpmgroup.pl/wnetrza/jaki-materac-wybrac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz spać na twardszym materacu to polecam Ci sprężynowy z firmy NAP NAP, zresztą możesz sobie przeczytać o nim tutaj https://napnap.pl/ Ja właśnie tez zamawiałam bo robiliśmy kapitalny remont i właśnie wybraliśmy NAP Spring i mogę jak najbardziej polecić. Każdego dnia będziesz odczuwać, że to naprawdę wysokiej jakości materac. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotota217
Zgadzam się, że sprężynowe to chyba najwygodniejsze materace. Kilkanaście lat śpimy na takim, jednak wymaga już wymiany. Mamy już na oku tango na mebledoktor24.pl za rozsądną cenę. Zapewne kupimy go u nich, bo w innych sklepach sa takie same ale sporo droższe, więc poco mamy przepłacać, lepiej za te pieniądze kupić coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory jest teraz wybór, ale według mnie najlepiej wybrać lateksowy ze względu na to, że lateks jest antyalergiczny, nie gromadzi roztoczy i doskonale przepuszcza powietrze. Dobrze też dopasowuje się do kształtu ciała, odpowiednio podtrzymuje kręgosłup. Zdecydowaliśmy się na ten materac https://www.otomaterace.pl/materace/materace-lateksowe to sklep online, więc można sobie o każdym materacu poczytać, porównać parametry, mi to bardzo pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggo

Ja już któryś raz zamawiałam materac od www.eversleep.pl . Mają duży wybór materacy z różnych półek cenowych, więc nie ma problemu aby wybrać coś dla siebie. Brak problemów z obsługą, czy jakością samego materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonne

Ja kupiłam całkiem niedawno w FDM materac lateksowo kokosowy. Komfort snu bardzo mi się poprawił. Najchętniej spedzalabym całe dnie w łóżku, ale niestety praca 😞 Czuje że to zakup na wiele wiele lat bo jakość jest naprawdę mega!.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×