Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole Wesołe Słoneczka Katowice OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Niech mi ktoś doradzi ! :P Jestem zainteresowana tym przedszkolem i to poważnie, ale czy ktoś wie jakie jest czesne? I co w ogóle sądzicie o tej placówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tym przedszkole. 2 lata chodził mój syn, teraz córka już prawie rok. Przedszkole ciagle zmienia się na lepsze, jest ciepła atmosfera... opiekunki niezmienne. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko przedszkole, fajne przedszkolanki tutaj pracują, no i czesne nie jest wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem zadowolona z przedszkola :) czesne nie jest wysokie, a adaptacja przebiegła naprawdę pomyślnie córce się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole nie jest drogie a zapisanie dziecka do tego przedszkola, to była chyba najlepsza moja decyzja w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesne wynosi 250 zł, więc moim zdaniem niedrogo jak na Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, ze uda mi się zapisać córkę w tym roku do tego przedszkola w zeszłym roku niestety mi się ne udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole na wysokim poziomie, czesne w porządku jestem zadowolona z wyboru nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się to przedszkole? zastanawiam się nad posłaniem dziecka do przedszkola od września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hetmańska 7 to jest dzielnica Ligota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka wysokość czesnego jest w tym przedszkolu ? czy są jeszcze wolne miejsca?ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba już nie ma :) no chyba że ktoś zrezygnował w której z grup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglądam własnie oferty katowickich przedszkoli i wybór jest ogromny, ale faktycznie i mnie przedszkole Wesołe Słoneczka najbardziej przekonało zobaczymy, do września mam jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycieczki, spotkania w teatrze, zabawy na świeżym powietrzu, tu nie ma czasu na nudę :) moje dziecko jest zachwycone tym przedszkolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach mogę polecić przedszkole prywatne www.familia.edu.pl. Moje dziecko tam chodzi i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to czesne nadal wynosi 250 zł czy coś się zmieniło ? a i powiedzcie mi czy w przedszkolu pracuje pielęgniarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, nadal czesne wynosi 250 zł dla drugiego dziecka 10% taniej 300 zł wpisowe a pielęgniarka jest ;) właśnie to mnie skłoniło do zapisania dziecka mało jest przedszkoli w których można liczyć na wsparcie specjalistów polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty? jest pielęgniarka? a to zaskoczenie!!! właśnie szukam powoli jakiegoś przedszkola dla mojego dziecka i muszę wam powiedzieć, że prawie w żadnym przedszkolu nie ma pielęgniarki... ;/ więc Wesołe Słoneczka na razie są na prowadzeniu ;) chętnie powiedzcie mi jak to jest z dziećmi niepełnosprawnymi ? ile się płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności nie ponoszą żadnych opłat za usługę opieki nad nimi, więc nic nie płacisz za pobyt takiego dziecka, więc spokojnie jeśli chodzi o dziecko w pełni zdrowe, to kwota wynosi 250 zł, więc to i tak mało patrząc na inne oferty przedszkoli pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam dziecko niepełnosprawne i właśnie szukam czegoś sprawdzonego, a skoro jest jeszcze pielęgniarka, to chyba nic lepszego nie znajdę w Katowicach powiem wam, że mało jest przedszkoli, w których jest pielęgniarka, a dzieci z orzeczeniem przyjmowane są za darmo więc to przedszkole, to dla mnie miłe zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskoczenie, co do pielęgniarki, konkretnej pomocy specjalistycznej względem dzieci niepełnosprawnych moje dziecko odnalazło dla siebie tutaj odrobinę swojego miejsca czuje się bezpiecznie opiekunki są konkretne, sympatyczne i z wielką empatią podchodzą do mojego brzdąca naprawdę jestem zadowolona, bo nie spodziewałam się, że t będzie taki dobry wybór dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem pielęgniarka,logopeda i psycholog powinien być w każdym przedszkolu, nie wiem,dlaczego tak nie jest.... ale widzę,że powoli się to zmienia na dobre, więc super osobiście nie mam żadnych uwag co do Przedszkola Wesołe Słoneczka,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się nad tym przedszkolem :) jest już oficjalna rekrutacja? jaki koszt wpisowego? czy wyżywienie jest dodatkowo płatne, czy w ramach czesnego jest też wyżywienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesne co miesiąc, to koszt zaledwie 250 zł a co do wpisowego to jest to koszt 300 zł, ale to wiadomo płaci się raz na początku roku do przedszkola można już spokojnie zapisywać pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czesne, to dla mnie duże zaskoczenie szczególnie, że przyjmują dzieci chore warunki lokalowe bardzo dobre przedszkolanki wyrozumiałe, uprzejme, bardzo sympatyczne i ciepłe wobec dzieci nie krzyczą, i są pełne troski wobec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się akurat zdecydowaliśmy na wesołe siódemki - ale przedszkole naprawdę świetne :) Ceny, warunki, personel - wszystko nam w 100% odpowiada. Do tego naprawdę spora ilość rozwijających zajęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołe Słoneczka skradły serce mojego dziecka! Nie spodziewałam się, że będe tak zadowolona, że moje dziecko będzie tu tak szczęśliwe. Indywidualne podejście, godne warunki lokalowe. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doskonałe jedzenie, wspaniała opieka, opiekunki są bardzo troskliwe, zawsze chętnie porozmawiają z rodzicem podoba mnie się takie podejście i nastawienie uważam, że warto polecić to miejsce szczególnie młodym rodzicom, którzy mają obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będzie rekrutacja do przedszkola na nowy rok? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu była pod koniec lutego, więc pewnie w tym roku będzie podobnie warto śledzić ich facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×