Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

1 cykl po odstawieniu tabletek.

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Chciałam się poradzić Was bo może ktoś coś wie na ten temat. Wizytę u lekarza będę mogła umówić dopiero po nowym roku i też będę musiała czekać. Sprawa wygląda tak. Dziś mija 31 dzień cyklu po odstawieniu tabletek (Midiana) a okresu jak nie było tak nie ma, wiem że to i tak nie długo ale z mężem stramy się o dziecko i zaczęliśmy jak tylko odstawiłam. Mam 22 lata więc wiek w porządku, zdrowa też jestem. Kilka dni na początku cyklu bolały mnie jajniki później całe podbrzusze aż pewnej nocy obudził mnie taki ból w podbrzuszu że aż się wystraszyłam, po kilku dniach zaczęły boleć mnie piersi teraz już przestały widzę na nich tylko takie jakby popękane krwinki i żyłki. Jajniki nieraz jeszcze się odezwą a do tego jeszcze plecy i niekiedy taki ból w podbrzuszu dokładnie jak na okres ale ogólnie czuję się tak inaczej zmęczona i osłabiona... Śluz też jakiś gęsty i biały i jest go bardzo dużo. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny chociaż gdybym się uparła to widziałam tam "cień cienia" ale wolałabym mieć wyraźne 2 kreski. Myślałam o badaniu krwi ale muszę czekać i dopiero po sylwestrze pójdę. Nie nakręcam się ani nic tylko chciałabym żeby coś się w końcu pojawiło ale okres albo ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×