Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nerwica. Mieszkanie z teściowa.

Polecane posty

Gość gość

Mam dość. Właśnie o 19 dzieciaki zasnely, a teściowa zebrała się do miksowania jakichś ciast akurat. Mieszkamy wspólnie na 4 piętrze w bloku bez windy, ponieważ po narodzinach drugiej córki my chcieliśmy sprzedać nasze dwupokojowe mieszkanie w centrum, a teściowa w związku z rozpoczęta budowa domu chciala/musiała sprzedać swoje czteropokojowe na obrzeżach miasta. Pomijam, że pomocy żadnej, ale nie wymagam bo to moje dzieci i czy by jej nie było czy jest to tak samo musiałabym się nimi zajmować. Ale. Kasę jej przelałem i... nie wymelduje się, bo to był jej dom i nie mogłaby tego zrobić. Po 2.budowa miała zakończyć się już, a oświadczyła ze "jeszcze co najmniej pół roku zanim się urządza"; zgodziłam się na 4 miesiące wspólnego mieszkania, nie na cały mój macierzyński... pranie noszę do suszarni bo mam zakaz w domu, bo nie lubi wilgoci.itp itd. Starsze dziecko straszy i poniza. Zwrocilam uwage to do dzis mijamy sie bez slowa, bo jak to ja zwracam jej uwage?Jak rozwiązać te sytuacje? ? Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz jako facet raz jako baba... - łem, - łam. Prowo. W dodatku kupy gnoju to sie nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne "prowo". Pisałam ze smartfona po mężu i wdarł się błąd po prostu. Co Ci się kupy nie trzyma? Efekt jest taki, że jest 2 w nocy, a ja po kolejnym wspólnym dniu w takiej atmosferze nie jestem w stanie spać:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, nie rozumiem. Gdzie mieszkacie? W swoim dwupokojowym mieszkaniu czy u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że prowo bo jakiś bełkot. Tu podkreślenie 4 piętra bez windy a tu żadnych informacji jak Wy w ogóle tam mieszkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×