Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2016

Życzenia

Polecane posty

Kto nie ryzykuje ten ma kibel obsrany...Widzew Łódź jak ja tej k***y nie nawidze:) dawno tego nie spiewalem:) ale dumny jestem z tego że po dzielnicy Widzew chodziłem i nikt mi mordy nie zlał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem w łodzi i nic do tego miasta nie mam...tak mi się przypomniało:)Jakoś nie podrodze do łodzi ,jeżdżę do Berlina bo blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berlin przeprasza za Jacka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłeś w łodzi Jacku, ale chyba ratunkowej, :) bo jakbyś był w mieście Łodzi, to z pewnością wysikałbyś się w bramie. :) :P I tak że nie napisałeś "łuć", jak pewien konduktor PKP :P Szacun ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa nie sikalem bo w hotelu był kibel...ale błąd zrobiłem nie zaznaczyłem śladu, że byłem...f**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jęczę Smof, tylko dyskretnie zwracam uwagę. :) A ten żydów pisze z dużej :O I rozmawiaj z takim :O już lepiej o kobietach, bo na nich się chyba lepiej zna. Prawda Jacku :) ? Próbowałem się dzisiaj schlać i zapomnieć, ale się nie udało. Co prawda nie nadaję się by prowadzić pojazd, nawet wolnobieżny, ale... gdyby zaistniała potrzeba postawiłbym go, nie patrząc czy jest "wcięta" w talii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie produkujesz, tylko trenujesz. ;) Będzie jak znalazł, gdy pobudzą się przepite laski na ostrym kacu. ;) 🖐️ x Image? A co to takiego :P Jak psuję, to nieświadomie :(, przepraszam ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schlac i zapomnieć?:-O ale to działa tylko przez chwilę, zupełnie jak ten płyn znieczulajacy do szycia krocza po porodzie:-P poza tym jeśli chcesz być znokautowany to przeciwnik musi mieć dobre pijackie geny;) zupełnie jak ja:) po dziadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa chciałem się upić, ale nie mogłem bo musiałem pilnować aby domu mi nie spalili:( a dziś rytuał jajecznica (bo nic innego nie wejdzie) i skoki....I tak od prawie dwudziestu lat...smof facet ma robić i być z kobietą na dobre i złe a nie ładnie pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popun

W tym roku skok ze spadochronem! :D Póki co ćwiczę w tunelu aerodynamicznym speedfly pod wrockiem... Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×