Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie garnki macie? jak często zmieniacie?

Polecane posty

Gość gość

podajcie rodzaj firmę od razu jak się zarysują wymieniacie? Kupiłam ceramiczne, uważałam ale już zarysowane. Polećcie coś. Zależy mi żeby w zmywarce się dało myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emaliowane z olkusza. w granicach 70-120zl za jeden. mam 7 lat i sa super. w zmywarce regularnie sie myja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chyba kupie emaliowane bo już mnie te wynalazki denerwują, co jeden to lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeliwne z Duki i 2 emaliowane rondle z Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moich żeliwnych nie da się myć w zmywarce, tylko samą wodą bez detergentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 7 lat garnki tefal wtedy nazywały się chyba tefal classic a teraz są chyba- tefal hero- proste, bardzo dobre do zmywarki, dziecko nieraz upuściło pokrywkę z wysokości i nic nie pękło nawet. Długo trzymają ciepło, zupa ugotowana w południe jest ciepła wieczorem. po 7 latach wyglądają idealnie. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam za granicą akurat ale wiem przecież doskonale, że tefal jest w Polsce, lubię kupować ich patelnie i woki. garnki mam różnych firm ale niedawno tzn z pół roku temu kupiłam świetny garnek, potrzebowalam bardzo dużego (na 5-6 litrów) i kupiłam najdroższy garnek w zyciu. firmy greenpan. nie wiem, czy są w Polsce, jak tak to polecam. kosztował uhuhu ale chyba wart tej ceny. a moi teściowie od lat mają zeptera i to są chyba garnki na życie - mieli je już kilka lat jak poznałam męża a było to 11 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipiaka. Nie zmieniam ale mam dopiero dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emaliowane z Olkusza i rondelek plus patelnia z Zeptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też emaliowane z Olkusza, prima sort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plus jeden rondel Tefal, od wielu lat niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
welmax sa super mam 2 lata jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
welmax sa super mam 2 lata jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja praktycznie wszystkie garnki dostałam od rodziców (a oni z kolei otrzymali je na swoje wesele więc są starsze ode mnie). Może nie powalają wyglądem ale są niezniszczalne. Dwa garnki dostałam też od przyjaciółki. Firma no name ale świetna jakość. Mam je 5 lat i nawet ryski nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikea, stal nierdzewna, jakieś 8-6 lat , nic absolutnie im nie jest. Emaliowane no-name z supermarektu też się trzymają dobrze a mają ponad 10 lat, ale one są ogromne i do zmywarki nie wchodzą, więc to się chyba nie liczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silit,z******te troche dorogie ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowaa
Również mam emaliowane. Kupowałam na www.dobregarnki.pl i mają tam bardzo fajny wybór. Chyba takie najprostsze są najlepsze :) szczególnie że i ładnie wyglądają i cena dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zepter, mam od 7 lat i wszystko ok. Moi rodzice tez maja zeptera, od 19 lat i garnki nadal jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłe mam , ale planuje sobie kupić coś nowego zwłaszcza że na necie http://www.royaltyline.pl/ jest duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka357
"misiowaa" a jak z dostawami? na czas?;) właśnie myślę nad emaliowanymi gdyż uwielbiam ich rustykalny klimat! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowaa
Rustykalne kuchnie są obsolutnie obrzydliwie cudowne! a potrawy stylizowane na klimat rustykalny są wręcz magiczne na zdjęciach :) jeżeli chodzi o stronę www.dobregarnki.pl to z dostawą wszystko ok u mnie, na czas, zgodnie z opisem :) no i teraz pięknie garneczki ozdabiają moją kuchnię :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bodajże Rossner, marka z targowicy:) w paru miejscach pojawiły się rdzawe kropki, ale są OK, za takei pieniadze i na moją niedużą częstotliwość gotowania uważam że są OK. Mam też takie wkładane w siebie rondle z Tefala, dośc młode, i już teflon odłazi... więc marka nie jest istotna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomatyna
widziałam na stronie polecanej wyżej garnki marki Ambition. Czy faktycznie są warte swojej ceny? Nie niszczą się i będą długo pełnić dobrze swoją rolę??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżowa
tomatyna jak tylko chcesz kupić porządniejsze garnki to nie zastanawiaj się i kupuj Ambition :) jakościowo bardzo ok, moje służą mi kilka miesięcy i nie ma na nich żadnych śladów, są porządne a to cenię sobie bardzo. Kupowałam je na wspomnianej wyżej stronie www.dobregarnki.pl wybór jest no i dostawa na czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno dopiero kupiłam swoj pierwszy komplet garnkow ;) zamówiłam na http://porcelana24.pl/ bo była wtedy spora promocja na garnki dobrej firmy - SSW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia33
Dobre są gerlachowskie. Jak nie używasz metalowych sztućców podczas smażenia to nie powinna się rysować. Ja używam drewnianych łopatek i mam tą patelnię już 6ty rok jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fissler, kupione w Niemczech, wiec na pewno nie są podróbą. Maja ok. 13 lat, wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×