Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIP13

Brak czułości w rodzinie

Polecane posty

Gość VIP13

W mojej rodzinie były awantury, sprzeczki. Nieustanna krytyka i ocenianie. Dopiero teraz sobie uświadamiam, czego mi brakowało-czułości, serdeczności, życzliwości, dobrego słowa. Czuję się tak, jakby rodzice mnie nigdy nie kochali, chociaż twierdzili inaczej. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP13
Mam 22 lat i przegrałam młodość. Wszędzie mnie brali ze sobą na wakacje. Hotel, restauracja, morze, pokój-24 h na dobę z rodzicami, nie wolno się było nigdzie ruszyć na kroki tak nieprzerwanie przez 12 lat. Kiedyś na jednej wyspie zobaczyłam chłopaków może 18-letnich, uprawiali windsurfing, byli zgraną paczką. Zazdrościłam im tej swobody, wolności, niezależności. Ja przez całe wakacje nie wychodziłam z domu, bo mnie rodzice nie wypuszczali z domu, a na dwa tygodnie jeździłam z nimi na wakacje, których nienawidziłam. Świąt także nienawidziłam. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam gorzej nigdy nie zaznałem miłości zawsze mi się wydawało że byłem niechciany przynajmniej ja tak odczuwałem jestem teraz zimnym s*********m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułość to ty miałaś taką udawaną przed ludźmi,a naprawdę to wydaje tobie się, że rodzice jakby specjalnie ciebie nienawidzili za wszystko co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat miałaś na ostatnich wakacjach z nimi. Ile lat miałaś kiedy nie wypuszczali ciebie z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP13
Nie wypuszczali mnie aż do 19. roku życia, wakacje aż do 19. roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij ten rozdział, ewentualnie jeszcze im nawsadzaj, że są toksyczni i patologiczni, a potem spluń za siębie i zacznij żyć. Powiedz w myślach (jakieś 999 razy;) Uwalniam was od wszelkiej winy i niechaj was spotyka wszystko, co najlepsze. I zamknij ten rozdział definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP13
Ja wariuję, od kilku dni rozmawiam z wyobrażonym Idealnym Ojcem, który nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×