Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiki10

okladal piesciami

Polecane posty

Witam,z mezem many malutkie dziecko kilkumiesieczne,syna z poprzedniego zwiazki,na sylwestra poszlismy do mojej przyjaciolki,fajnie bylo,granie ma gitarze,tance,pozniej przyszliśmy do domu cos jemu odbilo,zaczal okladac mnie po glowie pięściami,wiedzialam w kuchni i tylko sie zaslanialam a on bil mocno,myslalam że mnie zabije,jak tylko odszedł pobiegłam do sąsiadki,ona wpadla bronila mnie,a ten cham poszedl do auta spac,ciągle w domu siedze staram sie gotuje wszystko,cale święta wczoraj tez nagotowałam narobiłam sie a on mnie pobil,dzis mam głowę obolala,sińce na nogach,ten cham w domu,nie rozmawiam z nim,wczoraj napisalam jemu esmsy,że jest damskim bokserem kawal debila i ze chce rozwodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam obrzydzenie do niego,nie chce patrzec na niego,szkoda tylko dzieci,prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza na obdukcję póki masz sińce! Niezależnie od tego jaka podejmiesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy wreszcie go zostawisz, prowokatorko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, leć na obdukcję! Kobieto, on może kiedyś pobić Twoje dzieci!!! Ja bym to zgłosiła na policję, choć wiem, że pewnie Ci cieżko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba tak zrobie,juz mnie pobil kiedyś po porodzie 1,5 miesiąca,chodziłam z podbitym okiem,ale na policje zadzwonilam zrobilam obdukcje,za moje starania nic nie mam z tego życia,gdzieś sobie wyszedł nie wiem,zostawil mnie sama z dziećmi bez pieniędzy,taki mój nowy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, leć na obdukcję! Kobieto, on może kiedyś pobić Twoje dzieci!!! Ja bym to zgłosiła na policję, choć wiem, że pewnie Ci cieżko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem prowokatorką żadna po prostu źle wybralam teraz mam co chcialam,a ciężko mi strasznie,wiem jedno że muszę kiedyś odejść od niego,tak dłużej żyć sie nie da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdarza to sie czesto,ale co jakieś kilka miesięcy że jemu odbije,smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie jesteś prowokatorką, co zamierzasz zrobić? Napisałam mu że chcesz rozwodu- kiedy składasz pozew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak slow. Skad takie huje biorą sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to sie zastanawiam jak ludzie pakuja sie z takie zwiazki. poznałas go i po tygodniu wzieliscie slub czy jak ? przed slubem cie nie prał? jesli tak to w czym problem. widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,mam kuzynkę jest prawnikiem,myślę że ona pomoże mi napisać pozew,nie chce tak dłużej żyć ciągle zamknieta w domu starająca sie,a on juz tyle ubliżył,wyzwal i kolejny raz pobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ślubem bylismy 2 lata ze sobą,na początku bylo jak wiadomo pięknie,później byly też kłótnie ale nie pobil,dobrze udawał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wszyscy rozumiemy twoje położenie. Ale przestań pisać że Kiedyś trzeba odejść tylko że zrób juz dzisiaj pierwszy krok! Tak jak tu wszyscy radzą leć, rób obdukcje. I nie marudz nigdy więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poniedziałek składasz papiery i tyle . zaraz sprawa przyschnie, dostaniesz kwaity miłe przeprosiiny i za pol roku znowu w pie r dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ojciec lal mame po pijaku i na trzezwo, zupelnie bez powodu. Nigdy nie zadzwonila po policje, zawsze ukrywala siniaki, udawala ze nic sie nie stalo. Jesli juz sie na niego wsciekla to on przepraszal i taniec zaczynal sie od nowa. Z perspektywy dziecka ztakiego zwiazku moge ci napisac, ze wolalabym by go nie bylo!!!! Nie siedz na forum tylko dzwon na policje i do szpitala na obdukcje! Nie pozwol by mu to uszlo na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda juz kiedyś bylam w podobnym związku,odeszlam ucieklam,tez tak zrobię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie pojdziesz z dzieckiem bez kasy i pracy. na przeprosiny bedziesz musiała jeszcze dac mu analnie a potem połknąć ładunek i to wszystko bez zelu poslizgowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostanie od gnoja alimenty na siebie i dzieci, wystarczy, ze pokaze w sadzie obdukcje :D ty gnoju powyzej, sam przygotuj anusa na wjazd armaty twojego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh tak dostanie zapewnie wypłacone juz w poniedziałek ze wsteczna data od sylwestra. na jakim swiecie zyjesz. laska bankowo mieszka u niego, pewnie nie pracuje a ten wszystko utrzymuje. dostała w łeb bo pewnie nie daje facetowi spuscic z kija mimo ze se flaki wypruwa. wiesz jak działa u nas prawo i biurokracja, zanim dostanie pierwsza kase z funduszu alimentacyjnego to pewnie mina 4 miesiace i ile tego bedzie ? 800 pln ? co ma za to kupic jedzenie ? srodki czystosci ? ubranie ? leki ? a moze opłacic czynsz ? chyba ze chce mieszkac z tym tyranem. zycie nei jest kolorowe. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*********e z tym pozwaniem. Mojemu po 16 latach odwaliło. Nigdy nie wiecie z kim związeknie sie. I nie pisZcie o jakimś sprawdzaniu przed ślubem. Nigdy nie wiecie co was czeka w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak juz wychodzi szydlo z wora i facet zaczyna byc agresywny, bic, to chyba wypadaloby go zostawic, chocby po to by dzieci nie przejmowaly negatywnych wzorcow? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki, jestem w szoku. Mimo twoich tu postow ze jest alkoholikiem i jak bardzo nienawidzi twojego syna i jak cie traktuje jak szmate, ale teraz to juz szok. Uciekaj, teraz to naprawde uciekaj zanim dzieciom krzywde zrobi. Jeszcze przed slubem c***isalismy zebys uciakala, ze facet cie nie kocha. Zrob cos teraz z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że zrobie,wystarczy że uczucie moje do niego zgasły,a to juz lepiej bo jest mi obojętny i wiem że odejdę teraz,sąsiadkę przeprosil,że sie rzucal,do niej ona byla w mojej obronie,teraz obok pije prawie od rana z jej mężem,ja z dziećmi,nie sprzątam nie zmywam,jest jak jest,ja nie jestem jego szmata.mnie nie przeprosil,mój syn powiedział,przecież mamo ty nic nie zrobilas on zaczął,także masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie,jakby kocham,to by mnie tak nie pobil za nic jak wczoraj,za nic,chyba ma cos z mózgiem,zresztą napisalam jemu wczoraj że jego nienawidzę despota,tyran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobiety boja się odejść od mężów, którzy gwałcą lub biją? Boicie się coś zmieniać czy co? Ja uważam, że jeżeli ktoś raz zgwałcił żonę lub pobił to pokazał swój prawdziwy charakter, a tego się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj autorze masz rację to charakter,wlasnie przyszedł napity i położyl sie w drugim pokoju,ani przeprosin ,a ja mam obolała głowę i nogi w sińcach,nienawidzę jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jakby przeprosił. Jak można pobić kobietę??? (pisze facet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×