Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunku pomocy

usunięcie napletka, co robić, dziewczyna się uparła

Polecane posty

Gość ratunku pomocy

W poniedziałek będę miał ucinany napletek, mam lekką stulejkę do tej pory mi to nie przeszkadzało ale mojej dziewczynie strasznie. Żołądź pod napletkiem mam bardzo delikatny i boje się że będzie mnie cały czas bolało, dodatkowo będę miał problem ponieważ od kiedy pamiętam masturbowałem się inaczej niż większość facetów, mianowicie dociskałem szybko palcami penisa do jąder gdy nie będę miał napletka nie będę mógł tego robić, inaczej nie potrafię, będę uzależniony od seksu z nią, a onanizm sprawia mi dużo przyjemności i ona o tym wie i wydaje mi się że specjalnie chce mi to zrobić :( Boję się że cały czas mnie będzie bolało. Teraz pytania Czy długo się to goi? Czy boli taki zabieg? Czy może wdać się jakieś zakażenie? I najważniejsze pytanie co mam zrobić by dziewczyna jednak z tego zrezygnowała? :( Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuniecie napletka w doroslulym zyciu jest bardzo ryzykowne.o tym sie nie mowi,to temat tabu.bylo bardo duzo powiklan po zabiegach i konczylo sie na przymusowej amputacji calego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mazgaj sie tylko tnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie się paprać miesiącami, jaki lekarz w ogóle się na to zgodził, jakiś kamikadze no ale to nie jego fiut w końcu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku pomocy
Serio? Czy często zdarzają się powikłania? Ile miesięcy się goi? I w ogóle skąd we łbach dziewuch rodzą się takie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie dlugo sie goi.od kilku do kilkunastu mc.czesto zdazaja sie powiklania od trwalej impotencji po amputacje calego penisa.tamte miejsce jest narazone na zakazenia.podobno 50% zabiegow konczy sie amputacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku pomocy
CO?! Czemu dochodzi do infekcji czy to przez chodzenie w majtkach i spodniach czy czymś innym jest to spowodowane? Czy boli jak penis stoi? Mam nadzieję że straszycie mi się już płakać chce jeśli to prawda co piszecie. Może i dochodzi do amputacji ale na pewno nie u 50% tak myślę. Czy taka operacja mocno boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×