Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

GODNY POLECENIA TERMOMERT BEZDOTYKOWY

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio chciałam kupić rocznemu dziecku dobry termometr bezdotykowy, ale będąc w kilku aptekach każda z obsługujących pań polecała inny. Niektóre z nich twierdziły, że w ogóle te termometry to wskazują temperaturę +/-, niezbyt dokładną, przybliżoną...ja natomiast po ostatniej trzydniówce synka mam już dosyć męczenia go i mierzenia mu temperatury zwykłym elektonicznym termometrem. Pewnie te stosowane na oddziałach noworodkowych/dziecięcych są najlepsze. Kto ma super termometr, z którego jest zadowolony lub posiada wiedzę o termometrach "szpitalnych"- proszę o radę...jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omron, Microlife, Petit Terraillon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym panie w aptece miały rację co do ich niedokładności, bo one wyłapują średnią otoczenia. Najlepiej kupić douszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Aqua term gowno na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A intec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to zapytać w aptece, tam ci na pewno doradzą. Ja kupowałam w http://aptekaswbarbary.pl/, pani mi doradziła bardzo dobry, dokładnie mierzy i wcale nie był drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kardioline kl 80 i uwazam, ze jest swietny :) Polecam. Dalam chyba jakies 70 zl na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam termometru bezdotykowego jakiś 2 tygodnie temu. Dokładniejszy przede wszystkim. Rtęciowych już nie ma, a zwykłe elektroniczne są niedokładne. Ostatecznie zamówiłam tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/ (To link do strony głównej. Nie da się to wrzucić odnośnika do produktu, żeby był klikalny. Termometry znajdziecie w dziale "Sprzęt medyczny>>Termometry"). Pani w aptece doradziła ten z trybem nocnym. Póki co jestem zadowolona, choć wolałabym, żeby nie był w ogóle potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłam taki termometr w http://medisquad.pl/ . Jest bardzo dobry, służy mi już jakiś czas i jestem z niego całkowicie zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie przy niemowlaku polecę też NonContact. Duże bezpieczeństwo a przy tym badanie jest po prostu super szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 15.10.2018 o 16:21, Gość gość napisał:

Zdecydowanie przy niemowlaku polecę też NonContact. Duże bezpieczeństwo a przy tym badanie jest po prostu super szybkie.

Też sobie sprawiliśmy do domu termometr Non Contact jakiś czas temu i działa prawidłowo. Badanko trwa może sekundę, w porywach dwie :P Duzym plusem tutaj jest że mogę sobie nim sprawdzić tak naprawdę każdą inną temperaturę a nie tylko gorączkę. Długa gwarancja co jest wyjątkową rzadkością przy tego typu urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contacy to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×