Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chlopak nic nie robi

Polecane posty

Gość gość

Jetsem z chlopakiem ok 2 lata, a mamy po 20. On mnie kocha, na zaboj, zrobilby dla mnie wszystko.. lecz tu jest problem. Od 2 lat uczeszcza on do szkoly weekendowej 4 dni w miesiacu, w tym roku ma maturę, nie robi nic. Mimo ze mowi xe w tym roku ta matura i bierze sie za nauke dlatebk nie pojdzie do pracy, ale nic z tego nie uczy sie i nie pracuje, pracowal ostatnio ale go zwolnili, siedzi w domu cale dnie pali albo pije, mieszka z mama ktora chyba troche zawinila bo robi duuuzo za niego i caly czas daje mu pieniadze, auto mu kupiła, wszystko,jest jako partner cudowny ale przez to ze nic nie robi z zyciem nie mam ochoty sie z nim spotykac, na silownie nawet nie pojdzie bo woli jarac, ja jestem osoba z domu w ktorym nauczono mnie samodzielnosci, nie dostaje pieniexzy, a jak mu powirdzialam ze moj kuzyn zapracowal na auto na ulotkach to go wysmial, uwazacie ze bycie z taka osoba i czekanie az ztobi cos ze swoim zycirm ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mu powirdzialam ze moj kuzyn zapracowal na auto na ulotkach to go wysmial, uwazacie ze bycie z taka osoba i czekanie az ztobi cos ze swoim zycirm ma sens? x nie ma sensu, nic cie dobrego z takim człowiekiem nie czeka, ma zdegenerowany mózg od dziecka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz zamiar go utrzymywac cale zycie ? przeciez on do pracy nie pojdzie w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzyma mnie przy nim to ze jeszce nigdy nie widzialam zeby mezczyzna TAK kogos kochal, jak on mnie, ale to jego lenistwo wszystko psuje, klocilismy sie juz o to, zmaczy ja mowie o takich rzeczach do niego spokojnie, jak zwykla rozmowa, ale on twierdzi ze ja TYLE wymagam i co mi to przeszkadza, skoro ma mature, caly czas jakies wymowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako partner jest wspanialy,ale nic nie robi tylko pali i pije, haaaaaa. Bedziesz miala super zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze jestes na tyle myslaca, ze dostrzegasz wady, uciekaj zanim bedzie zapozno, zacznie cpac i bedzie Cie szantazowal, ze jak go zostawisz to sie zabije i takie tam akcje. Co zrobisz jak dzieci dojda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle mysle o rozstaniu, ake tak mi ciezko, zanim bykismy razem znalismy sie z 5 lat, mieszkamy 5 min od siebie, duzo nas laczy, nie w sensie zaiteresowan a znajomych itd, obawiam sie poza tym ze rozstanie go ,,zabije,, bo mnie strasznie kocha, mial njgy postanowienie noworoczne ze czas na ogarniecie, chcialam poczekac zeby zobaczyc czy moze podola temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam jiz i nawet mowilam mu co by bylo jakbysmy nie daj boze wpadli, to mowi ze by sie cieszyl, w ogole nie mysli o samodzielnosci, jak mowie ze miglby isc do pracy zeby chocoaz mamie pomagac finansowo to mowi ze nie bedzie pracowal za 7 zl , chyba macie racje dziewczyny ze powinnam urwac ta znajomosc,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urwij. On TAk cie kocha dopoki cie nie usidli, potem jak bieda zagladnie to i tego nie bedzie. Tylko pretensje beda ze masz nieroba o on ze sie czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty juz odpowiedzialas sama sobie :). Ma pod nos podane doslownie wszystko. Znajac zycie Ty pewnie tez go ( nieswiadomie lub swiadomie) dopieszczasz, a on ma zycie jak w Madrycie. Czego wiecej chcec? Ty zostalas inaczej wychowana, dostajesz nagle obuchem w leb na widok jego leniwca i sie dziwisz. Skoro matka nie potrafi go wychowac, Ty to zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli cie tak kocha to bedzie w stanie zmienic sowje zecie dla waszego wspolnego szczescia w przyszlosci. a jesli nie to kocha cie wtedy, kiedy mu wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie kocha, na zaboj, zrobilby dla mnie wszystko.. xxx wszystko, oprócz pójścia do pracy i utrzymywania rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×