Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co jest zdradą i co jesteście w stanie wybaczyć

Polecane posty

Gość gość

objęcie koleżanki z pracy w celu pocieszenia na przywitanie pocałunek w policzek oraz podczas składania życzeń świątecznych taniec z koleżanką z pracy w czasie grupowego wyjścia pracowego na piwo nie opowiadanie o koleżankach z pracy oglądanie panienek na internecie oglądanie się za innymi zwierzanie flirtowanie niewinne/żartowanie w pracy flirtowanie romans seks to chyba oczywista sprawa osoba będąca w długoletnim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
między flirtowaniem a romansem jest zasadnicza róznica, a ty wrzucasz to do jednego punktu - błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pijaku nie ma zdrady :D Wszystko inne zdradą jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do buzi też nie ma zdrady i na delegacji to też nie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybaczyłbym a nawet by mnie to kręciło,gdyby inny masował stopy mojej dziewczyny,nie mając szans na cokolwiek więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś między flirtowaniem a romansem jest zasadnicza róznica, a ty wrzucasz to do jednego punktu - błąd nie nie jeden punkt flirt taki żartobliwy, po prostu miłe komplementy itp a druga opcja mocny flirt z zabarwieniem mocno erotycznym romansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wściekła nie wiem czy nie zakończyć tego związku czy wybaczyć? Po części to miało miejsce:objęcie koleżanki z pracy w celu pocieszenia bo dostała opiernicz gdy spaprała robotę płakała pocałunek w policzek podczas składania życzeń świątecznych wiele osób taniec z koleżanką z pracy w czasie grupowego wyjścia pracowego na piwo taki wolniejszy bez przytulania rzadkie wspominali o ludziach z pracy oglądanie panienek na internecie żartowanie w pracy czy to jest normalne i z koleżanką można tak sobie pozwolić bardzo długo pracują ze sobą raczej to jest kolezenstwo tylko w pracy, po nie utrzymują żadnych kontaktów rzadko mówi o osobach z pracy zarówno facetach jak i kobietach, tzn. jest parę osób o których opowiada co u nich i czasami się spotykamy razem na jakimś piwku, czy to ze o reszcie mało mówi świadczy że coś chce ukryć czy porostu nie jest tak blisko i tylko tematy służbowe poruszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzania sie innym, romansu, seksu. Reszta to normalne, ludzkie zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie byłabym w stanie wybaczyć zdrady emocjonalnej na pewno seks prędzej, ale byłoby bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objęcie koleżanki z pracy w celu pocieszenia -nie zdrada, ale nie podobałoby mi się na przywitanie pocałunek w policzek -zalezy od sytuacji oraz podczas składania życzeń świątecznych -nie zdrada taniec z koleżanką z pracy w czasie grupowego wyjścia pracowego na piwo -nie zdrada, ale nie podobałoby mi się to nie opowiadanie o koleżankach z pracy -absolutnie nie zdrada oglądanie panienek na internecie -nie zdrada jeśli to filmy. kamerki na żywo zdrada. oglądanie się za innymi -zalezy od sytuacji zwierzanie -zdrada flirtowanie niewinne/żartowanie w pracy -zdrada flirtowanie romans -zdrada seks to chyba oczywista sprawa -zdrada osoba będąca w długoletnim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmtdgkm
a rozdawanie naszej prywatnosci-zdradzanie powierzonych tajemnic innym,kombinowanie z nimi za plecami to zdrada czy brak lojalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy zdrada nie jest brakiem lojalnosci jesli ktos nie jest lojalny, wczesniej, czy pozniej zdradzi, chyba ze nie bedzie mial okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wymienionych na początku najbardziej pod zdradę podchodzi mi zwierzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekroczenie tego co ustalone było jako nieprzekraczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mi poradzicie? mnie po 2 mcach facet zdradzil na imprezie z pracy- pi pijaku pocalowal sie z kolezanka. teraz przeprasza i blaga o wybaczenie, twierdzi ze tego nie pamieta i dowiedzial sie od niej z smsow. napisal jej ze to byl blad. usunal z fb, a mniw blaga a wybaczenie. i jaki werdykt wg was kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie pamięta tego więc nie zrobił świadomie. Ją bym dała jedną szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dla każdej kobiety gorsza jest zdrada emocjonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy też jak Wam się układało czy zapewniał ci bezpieczeństwo i ogólnie było dobrze, jedna szansa tak ale opierniczyła bym porządnie, może nawet krótkie rozstanie, musiałby się postarać i to bardzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pijaku każdemu głupota może się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dała sobie spokój, skoro po alkoholu robi takie rzeczy to jest zwykłą szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:26 chyba nigdy ci się film nie urwał...facet glupio zrobił ale jak mówi że nie pamięta i to jest prawda to może być najpotężniejszy a robić cos czego w życiu by nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś cienias jak nie umie to niech nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nigdy mi się film nie urwał. Poza tym jak raz kupisz taką wymówkę to następnym razem się z kimś prześpi. Najwyraźniej ma ciągoty do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd wiesz jak to jest robić cos czego się nie pamięta i nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteście DOPIERO 2 miesiące i tu już takie sytuacje? Podziękowałabym panu za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakby to jej zrobił po 5 latach to byłoby inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jest dopiero początek związku, zaczynają, poznają się. Na tym etapie ludzie są w siebie zapatrzeni jak w obrazek, jest tęcza i jednorożce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i alkohol wyciął mu fragment świadomości. Pisze tak bo sama tak zrobiła swojemu i wiem jak to jest i w życiu nie zrobił abym mu to na trzezwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol nie usprawiedliwia żadnych innych przewinień więc puszczania się też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale alkohol niczego nie usprawiedliwia, nie wiesz ile możesz wypić? Schlanie się, do takiego stany, że nie wie się, co się robi jest usprawiedliwieniem? Dla mnie żadnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×