Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość saluńcia

Samotność

Polecane posty

Gość saluńcia

Witam, Wiem, że było tu już trochę takich wątków, ale mam potrzebę wyżalenia się i porozmawiania z ludźmi. Zacznę od tego, że jestem bardzo samotna i nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Mam 23 lata, zawsze miałam wielu znajomych, tych bliższych i tych dalszych. Miałam też chłopaka, z którym mieszkałam i niczego nie brakowało mi w życiu. Po rozstaniu z chłopakiem wszyscy się ode mnie odsunęli. Pomimo tego, że rozstanie przeżyłam bardzo źle, starałam się mimo wszystko spotykać z ludźmi, być wesoła, dowcipna. Nie wydaje mi się żebym jakoś się zmieniła. Obecnie nie mam nikogo, żadnego zaproszenia na sylwestra albo na jakieś wieczorne spotkania. Zawsze miałam wiele propozycji, czasem nie wiedziałam którą wybrać na sobotni wieczór. Teraz zupełna cisza. Może już sobie wkręcam, ale mam wrażenie, że ludzie zaczęli mnie kompletnie ignorować. Czasem piszę z kimś na fb, ale po chwili rozmowa się urywa i następna jest za kolejny tydzień czy dwa. Może macie pomysły dlaczego tak mogło się stać? I od razu mówię, że nie miałam z chłopakiem wspólnych znajomych (ci z którymi spotykaliśmy się najczęściej byli bardziej moimi znajomymi), często spotykałam się z nimi sama, bez niego. Proszę, doradźcie mi coś. Już wiem, że samotność to jedna z najgorszych rzeczy, które mogą spotkać człowieka i nie chcę tak dalej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×