Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znajomy wlozyl mi palec w cipke i powiedzial

Polecane posty

Gość gość

ze go podniecam i czeka na wiecej czy chce... w pierwszej chwili pomyslalam - zwariowal... ale w drugiej - jego bezpruderyjnosc i bezposredniosc mnie zafascynowala. Czy sa jakies kobiety, co mialy podobnie, z nienacka... no cokolwiek w tym konktekscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile bakterii na tych brudnych łapach ci wsadził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ale co było dalej? Włożył i tyle? Włożył głębiej? Wyjął? Oblizał przy Tobie? Wsadził rękę do kieszeni po prostu? To ma znaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak miałam, to normalka. Statystycznie rzecz ujmując każdą kobietę spotyka to 8,7 razy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju kochana zazdroszczę...opowiedz szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko na e-maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taki niespodziewany seks lecz grupowy. Nocowaliśmy z mężem w hotelu i podczas śniadania przyglądało się nam dwoje facetów uśmiechnęłam się do nich po dłuższej chwili podszedł jeden spytać czy mogą się dosiąść .Mąż spojrzał na nnie i czekał na moją decyzję powiedziałam że tak. Gdy odszedł po drogiego i przynieść na krycia, mąż spytał fajnie by było gdybyś się zgodziła na seks grupowy powiedziałam czemu nie. Pominę nieistotne rzeczy ale poszliśmy do pokoju po drodze ja kupiłam prezerwatywy bo męża posłał am z nimi do pokoju by wzięli prysznic. Gdy wróciłam kończyli kąpiel i wtedy ja z mężem poszliśmy mocno podnieceni pod prysznic. Wyszliśmy w szlafrokach tamci byli rozebrani jeden z nich zakrywał stojącego członka a drugi z oklapnietym . Zaczęliśmy zabawę mąż dopilnowywał mnie gdybym nie chcała już więcej i by założyli gumę. Położyłam się na wznak z podgietymi rozszerzonymi nogami tak bypozostali widzieli każde wejście we mnie członka. Każdy mnie zaliczył mąż przytulił mówiąc byłaś dzielna. Odprowadził ich. Nawet nie pytaliśmy o imiona facetów. Mąż wrócił wtedy zapragnęłam seksu z mężem. Mąż długo się ze mną kochał nie mógł dojść bo przed śniadaniem się kochaliśmy. Gdy trysnął to bardzo obficie. Został wtulony i z wbitym w ciążę. Leżeliśmy dość długo myśląc o tym co zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie mam nic przeciwko takiej smialosci u facetow :P nie od razu lapy do majtek, ale wiecie o co chodzi :P Bezposrednio z tekstem podobasz mi sie, jestes brana pod uwage, a nie jakies krazenie i gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś ja ogólnie wolę właśnie jak facet przejmuje inicjatywę... Działają mi na nerwy jak np. nieraz jakiś "niesmiały", stoi, gapi się jakbym nie wiem była brudna-czy jak mówi moją koleżanka jakbym obiecała mu kanapkę...:D:P I na tym się kończy. :D Chociaż zauważyłam że chyba jest coraz więcej odważnych facetów. Np. zaraz po świętach pewien nawet przystojny facet zagadał podczas gdy czekaliśmy na autobus. Zwykła gadka o tym że jestem tu u rodziny, świętach, potem czy wychodzę gdzieś wieczorem, potem jaki mam numer itp. :) Ktoś musi przejmować inicjatywę bo ja niestety robię to żadko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"(...)Gdy trysnął to bardzo obficie. Został wtulony i z wbitym w ciążę. Leżeliśmy dość długo myśląc o tym co zaszło." xxx tera to nawet ja myśle co tam zaszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.41 podaba mi się gdy robił coś takiego patrząc w oczy widzi moje podniecenie i ja jego. Często tak robił kolega z pracy bo załatwił pewną sprawę ja go odruchowo pocałowałam może to jakbym dała przyzwolenie. Teraz już nie robi bo ja gdy on złapał za krocze delikatnie złapała mu za rozporek i zaczął mu stawać się za wstydził cały czerwony. Rozmawiałam z mężem czy przystanie na trójkąt z nim chętnie się zgodził tylko przy mężu mogę mu się oddać. Została mi rozmowa z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wydaje mi się ze to jakiś mitoman pisze o grupowym, trójkątach itp. :P:D Ale wracając do tematu wolę takich szcZerych, bezpruderyjnych facetów niż krętaczy, którzy udają romantyków żeby tylko dobrać się do majtek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale większość kobiet woli romantyków, żeby usprawiedliwić fakt, że ktoś dobrał im się do majtek... A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zdecydowany i jeżeli widzę ze kobieta jest chetna to proponuje hotel ze sniadaniem niektóre mówią nie ale to ich strata bo potem pewnie żałują. Taka kobieca natura chcą byc blagane a ja nie bede błagał tylko mówię wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tak robił jak w temacie, tylko skąd pewność, ze akurat trafi sie na chętna kobietę. Pomimo nieśmiałości zaryzykowałbym, gdybym wiedział, ze 90% kobiet tak lubi. Jednak pewnie jest tak, ze moze maksymalnie 10% kobiet tak ma. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze łatwiej tak przełamywać mi "lody", niż bajerem w gadce, bo go nie mam. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.56 niekoniecznie mitomani bo wiele żon by chciało pokazać swoim facetom jakie jesteśmy jeszcze atrakcyjne i zwiększa wtedy swoją wartość co powoduje lepszym seksem ze swoim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brahmin dziś lubię różnych facetów-romantyków też o ile naprawdę tacy są a nie tylko udają dla wiadomych celów...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- zberezniki... a fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×