Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1601

dylemat z gośćmi

Polecane posty

Gość gość1601

Witam was kobietki:) Mam do was takie pytanie. Chciałabym wziąść ślub jak najszybciej ale ze umarła Mi niedawno mojego chłopaka mama to mamy żałobę :( ale też nie chcemy przekładać daty śluby i nie wiem co teraz zrobić czy zaprosić tylko rodziców i świadków i małe przyjęcie? czy też rodzeństwo którego ja i chłopak mamy sporo. Proszę was pomóżcie Mi ??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już jesteście zdecydowani na ślub, to zróbcie normalne przyjęcie, nie musi to być wielkie weselicho. Zaproście tych, na których obecności Wam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak z jednej strony chciałabym zaprosić rodzeństwo moje i chłopaka ale chcielibyśmy jednak skromne czyli świadkowie i rodzice. Ale czy to tak nie głupio ich zaprosić ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło Mi o to czy to nie głupio ich nie zaprosić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice, świadkowie i rodzeństwo na przyjęciu bez tańców to raczej skromny zestaw. Na pewno nikt nie uzna tego za zbyt huczne wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproście tych najbliższych, rodzeństwo też. Albo może zastanówcie się jednak nad przełożeniem daty ślubu, tak, żeby minął okres żałoby i zróbcie normalne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie nie bardzo możemy przełożyć. Tak myślałam sobie zeby zaprosić tylko rodziców i świadków co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata temu przed naszym weselem zmarła mama mojego męża. Wesele odbyło sie normalnie z tym, że kto chciał to tańczył i sie bawił a reszta jadła i rozmawiała. Rodzina męża nie była brana do zabaw i tańców każdy szanował żałobę ale inni nasi znajomi mogli się zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×