Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imie kornelia

Polecane posty

Gość gość

Czy jest ich dużo i czy kojarzy wam się z oklepanymi amelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze dla mnie już jest oklepane - co nie musi być wyznacznikiem tego czy to imię wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyznacznikiem. Nie chce by moja córka była setna wiktoria jak rocznik 2004-2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź imiona z lat 90, one są dzisiaj już niemodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie znam i nie kojarzę żadnej Kornelii. W mojej okolicy nie jest to popularne imię. Ale podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rozalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia bardzo ladne imię. Znam jedną Kornelie juz dorosła. Mi się podoba Eliza. Gdybym miała jeszcze kiedyś córkę (a raczej juz nie będę miała dzieci) ;-) to właśnie była by Eliza. Mam córkę Julie jest teraz w 1 gimnazjum i w klasie jest jedna na 30 dzieci. A w 2002 Julek było od zatrzensienia wiec gdzie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to czy znacie dorosłą nie ma najmniejszego znaczenia w określeniu poularności wśród dzieci :P Są jakieś mody na imiona (nie rozumiem tego trochę) i one w konkretnych latach występują. Imię Kornelia w Polsce nosi. W latach 2012-2013 to imię było na 28miejscu. Czyli w 2020 roku w jednej klasie będzie minimum jedna Kornelia (statystycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julii jest już 250tys w Polsce dla porównania Ann jest 1 292 593 więc jeszcze nie tak źle z tymi Juliami. Ciekawe czemu na te Anny nikt nie gada, że popularne i oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne imie,takie 'twarde",sztywne,ą,ę,porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajne imię przede wszystkim dla nastolatki i kobiety. Dla dziecka też ok. Można różnie zdrabniac: Kornelka, Kornusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra dala Kornelia 7 lat temu. Jest jedyna w klasie. Kolezanka dala 5 lat temu, w przedszkolu sa dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie jest tak oklepana jak Wiktoria ale na pewno coraz czesciej nadawane. Poszukaj najczesciej nadawanych imion w zeszlym roku była na 27miejscu najczesciej nadawanych imion wsrod dziewczyne, nadano 1942 razy, a najpopularniejszą Lenę 9642 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika 49 miejsce, Ewa 50 miejsce, Agnieszka miejsce 76, a Monika 80 wsrod najczesciej nadawanych imion zenskich w 2014 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo
Dnia 3.01.2016 o 12:31, Gość gość napisał:

To fajne imię przede wszystkim dla nastolatki i kobiety. Dla dziecka też ok. Można różnie zdrabniac: Kornelka, Kornusia...

Ja mam 34 l I Kornelia:) znam jedna okolo 70 lat I chyba jeszcze okolo mojego rocznika z 5 I 3 male dziwuszki. Babcia wolala Kongusia 🙂 to on jako Ą wymawiala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ładne, niestety faktycznie coraz bardziej oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 3.01.2016 o 05:28, Gość gość napisał:

Julii jest już 250tys w Polsce dla porównania Ann jest 1 292 593 więc jeszcze nie tak źle z tymi Juliami. Ciekawe czemu na te Anny nikt nie gada, że popularne i oklepane

Julek podchodzi juz pod 260 tys, a Anny jest troche ponizej miliona w Polsce zameldowanych.

Ja akurat slysze, ze Anki sa oklepane i nadal to imie dziewczynkom nadaja wiec przez nastepne kilka dekad nadal bedzie takie mdle.  Zauwazylam (nawet tutaj bylo kilka razy) jak ludzie nie wiedza jak dziecko nazwac to daja Anna.  Takie wlasnie robi dla mnie imie: mdle, oklepane dla rodzicow bez wyborazni (oczywiscie sa osoby, ktore nazywaja po jakis przodkach, a jest ich wielu, ale ogolnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ładne, niestety faktycznie coraz bardziej oklepane

No i co z tego? Ważne, że się podoba rodzicom i do dziecka pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

No i co z tego? Ważne, że się podoba rodzicom i do dziecka pasuje.

To z tego, ze wlasnie na ten temat jest watek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×