Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co sadzicie o Forexie

Polecane posty

Gość gość

Chcialbym poznac wasze opinie na temat inwestowania na rynku forex. Zarabiacie w ten sposob lub moze znacie kogos kto z forexa sie utrzymuje ? Z gory dzieki za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forex to sciema. Wszyscy traca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasejrhfi
Ja inwestuję w www.mforex.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Każdy inwestuje gdzie chce. Ja zaś polecam na: https://www.highsky.pl/ czyli High Sky Brokers . Mają dobre propozycje i fajną platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie odradzam Wam!!! dałem się złapać na forex ponad dwa lata temu i do dzisiaj spłacam długi.Pięknie było na demo wygrywało się a jak przyszło do gry o prawdziwą kasę to już nie było tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forex Brokerzy
Na rynku forex najlepiej zacząć od edukacji. Platforma demo jest oczywiście darmowa. Przede wszystkim sprawdź czy się do tego nadajesz. Następnie musisz zgłębić podstawy analizy technicznej i nauczyć się zarządzania pozycją. Tutaj możesz obserwować jeden z systemów, który pracuje na koncie realnym. http://monitorfx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzimy, że wedle danych KNF 86% graczy traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

jesli jest sie dobrze przygotowanym jest to fajna sprawa. chodzilem na szkolenia w traktal frader, dowiedzialem sie jak skutecznie dzialac na rynku forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

jesli jest sie dobrze przygotowanym jest to fajna sprawa. chodzilem na szkolenia w traktal frader, dowiedzialem sie jak skutecznie dzialac na rynku forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

jesli jest sie dobrze przygotowanym jest to fajna sprawa. chodzilem na szkolenia w traktal frader, dowiedzialem sie jak skutecznie dzialac na rynku forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Byłem raz na szkoleniu w Traktal Frader, szkolenie było bardzo przyjemne , zdobylem duzo wiedzy mam chociaż minimalną wiedzę co jest dużym  ułatwieniem w zarabianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forex scam

Chcesz stracić to graj na forex, to przekręt bankowy, nic tam nie jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk12345

jak sie nic nie wie, nie ma doswiadczenia i wiedzy to wiaodmo ze sie straci. ja tak na pcozaktu mialem, lecz zapisalem sie na szkolenie w Fraktal Trader, ktorego nie zaluje, zdobylem wiedzy i w bardzo szybki sposob zarobiłem pierwsze pieniadze. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

To sie zgadza, nie ma co dzialac na forexie bzez jakiej kolwiek wiedzy. Fraktal Trader robi dobrą robote tworzyc takie szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOjciehc

cena za szkolenie jest za droga, warto skorzystac, tez skorzystalem i teraz wiem jak zarabiac w prosty sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Warto wydać chociaz raz, ale przynajmniej wie się o co chodzi w forex i sie pieniadze zwracają w potrojonej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel24

Ja byłem na szkoleniu we Wrocławiu, trzeba przyznać, szkolenie jest bardzo pożyteczne, zdecydowanie polecam, sami się przekonacie. Na początku miałem mieszane uczucia czy się zapisać, jednak poczytałem trochę opinie i się zdecydowałem, sam teraz daję rekomendację aby popchnąć wachających się bądź niedowiarków, zapiszcie się na szkolenie w Fraktal Trader,  dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby w cokolwiek inwestować trzeba się zapoznać z zasadami giełdy i Forex. Ja doedukowalam się u Roberta Gawędy na warsztatach. Zdobyłam ogromną wiedzę, jestem wdzięczna panu Gawędzie że podzielił się z uczestnikami warsztatów swoim doświadczeniem i przekazał cenne informacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są kilka zasad, które musisz wiedzieć aby nie stracić tam pieniądze.

1. Demo tryb - to bzdura. Musisz iść od razu na prawdziwe konto, ale wpłacasz 1 raz(!) tylko tą kwotę, którą nie basz się kompletnie zgubić.

2. Próbujesz z tego zacząć zarabiać. Dopoki ne będziesz regularnie otrzymywać zysk, to nie jesteś dobrym traderem.

3. Nigdy nie wpłacaj z kapitału rodzinnego!

No i jeszcze kupa innych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×